Włodzimierz Czarzasty zwrócił się do Krzysztofa Bosaka podczas programu w Radiu ZET. W ocenie wicemarszałka Sejmu Konfederacja powinna pożegnać dwóch parlamentarzystów. O kogo chodzi?

Na antenie Radia ZET poruszono temat polityki rządu wobec uchodźców z Ukrainy. Nie zgadzali się ze sobą Włodzimierz Czarzaty i Krzysztof Bosak.

– Polacy muszą sobie zdawać sprawę, że będziemy ponosić koszty polityki rządu PiS, która w wielu obszarach wybiega przed szereg w stosunki do polityki unijnej – powiedział Krzysztof Bosak.

– Mamy najhojniejszy pakiet socjalny, żadne inne państwo w Unii Europejskiej, także państwa bogatsze, nie zaproponowały czegoś analogicznego – dodał.

Wobec tych słów nie pozostał obojętny Włodzimierz Czarzasty, który powiedział:

– Dzielenie włosa na czworo w sprawie Ukraińców powoduje to, że generalnie mieszacie ludziom w głowach, w tej sprawie – oświadczył lewicowy polityk.

– Niech pan powie, ile to wszystko kosztuje, dziesiątki miliardów tak? Bez względu na to, ile będzie to kosztowało, to dzieciom trzeba dać jeść, trzeba dać łóżko, trzeba dać szkołę – podkreślił Czarzasty.

Polityk Lewicy jest zdania, że państwo powinno zapewnić każdemu pracę i leczenie.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

– Już mam dosyć takiej sytuacji, że Konfederacja jest cudowna, a tak naprawdę zły jest Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke. Mam dla pana radę – wyrzućcie ich z koła w Parlamencie. Bo wy jesteście zakochani w tych facetach. Bo jest taka sytuacja, Bosak jest w porządku, Braun jest taki, „no wiecie, jaki jest Braun”, a ten Korwin-Mikke to „ha, ha, ha”. Nie proszę pana, oni są w Konfederacji i jeżeli mówią bzdury, a mówią, to wyrzućcie ich z koła – mówił.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk ostro zaatakował Ziobrę: Powinniśmy pozbyć się tego szkodnika [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukraińska telewizja podpisała Putina. Tego przezwiska nic nie przebije [FOTO]

źródło: Twitter.com

(Visited 332 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj