Gaijin Entertainment i Darkflow Software ogłaszają, że streamowanie Cuisine Royale na platformie Twitch zyskało opcjonalny tryb interaktywny. Nową funkcjonalność przygotowało χaos Games. Gdy jest ona aktywna widzowie są w stanie uwolnić na graczy hordy zombie, zalać pole bitwy wodą lub zrzucić na ziemię orbitalną lodówkę pełną broni i sprzętu.

Streamowanie z aktywną funkcją od χaos Games pozwala widzom danego kanału głosować, które wydarzenie globalne chcieliby by miało miejsce w grze. Przykładowo, podczas Zaćmienia Słońca świat gry zatopi się w ciemnościach, Gniew Nieba spowoduje atak artylerii w przypadkowym miejscu na mapie, a Brązowa Nuta pozwoli graczom na teleportację pomiędzy… toaletami. Wszystkie te wydarzenia były już wcześniej dostępne dla graczy w Cuisine Royale, ale nowa funkcja χaos Games daje do nich dostęp również widzom. Sprawi to, że transmisje na żywo będą jeszcze bardziej ekscytujące i nieprzewidywalne, zarówno dla streamerów jak i ich fanów.

Szczegóły nowej funkcjonalności są dostępne na oficjalnej stronie Cuisine Royale: 

https://cuisineroyale.com/en/news/show/221-%CF%87aos-games-add-some-chaos-in-streamers-battles-en/#!/

O Cuisine Royale:
Cuisine Royale to brutalny wieloosobowy shooter, w której można znaleźć broń białą i palną, magiczne rytuały, nadprzyrodzone moce i dużą dawkę humoru. Walcz w najbardziej malowniczych zakątkach Ziemi i zostać ostatnim żywym graczem na mapie. Gra otrzymuje regularne aktualizacje i jest dostępna za darmo na PC, Xbox One i PlayStation 4. Oficjalna strona internetowa: https://cuisineroyale.com

O Gaijin Entertainment:
Gaijin Entertainment to twórcy i wydawcy gier online: War Thunder, Crossout, Star Conflict, Enlisted, a także wielu innych tytułów na platformy PC, Mac, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, iOS i Android. Zróżnicowane portfolio firmy było wielokrotnie nagrodzone przez światowe media i branżę gier. Wśród wyróżnień znalazły się m.in. KRI Awards, Gamescom Award i wiele innych. Oficjalna strona: http://gaijinent.com/

O Darkflow Software:
Darkflow Software to studio gier założone w 2016 r. przez weteranów branży gier wideo i znajdujące się w Rydze na Łotwie. Obecnie firma pracuje nad wieloosobową strzelanką Enlisted, osadzoną w klimatach II wojny światowej oraz nad Cuisine Royale, darmową grą typu ‚battle royale’.

(Visited 77 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Zostań tajnym detektywem. Zarządzaj biznesem kawowym jednocześnie rozwiązując tajemnice zbrodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here