Łukaszenka

Aleksandr Łukaszenka w kamizelce kuloodpornej i z karabinem w ręku. „Uciekają jak szczury!”

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie wideo prezentujące uzbrojonego przywódcę Białorusi. Aleksandr Łukaszenka wyposażony w karabin i w kamizelkę kuloodporną przyleciał helikopterem w okolice Placu Niepodległości.

Aleksandr Łukaszenka w asyście białoruskich żołnierzy wylądował w okolicach Placu Niepodległości w Mińsku. Pierwotnie media spekulowały, że prezydent zamierza opuścić miasto. Potem jednak stwierdzono, że białoruski przywódca postanowił zademonstrować siłę i wyjść naprzeciw protestującej opozycji.

Internet obiegło nagranie przedstawiające Łukaszenkę w towarzystwie uzbrojonych żołnierzy. Jednym z nich okazał się jego syn —szesnastoletni Nikolai, zwany przez ojca pieszczotliwie „Kolą”. Nikolai widząc tłum protestujących stwierdził, że ci „uciekają jak szczury”.

Przeczytaj również: Senator PO piała z zachwytu nad „strefami wolnymi od homofobów”. Rafał Ziemkiewicz odpowiedział jej w kilku słowach

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these