propolski.pl: Ostre słowa Czarzastego wobec prezydenta Dudy

Chamskie słowa Czarzastego ws. prezydenta Dudy: „Wystarczy nie być debilem”

Włodzimierz Czarzasty skomentował temat zarzutów prokuratorskich dla pisarza Jakuba Ż, który obraził prezydenta. Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście Północ przekazała do sądu akt oskarżenia przeciwko pisarzowi Jakubowi Ż. za to, że znieważył publicznie głowę państwa polskiego.

Chodzi o wpis, który pisarz opublikował tuż po przedstawieniu wyników sondażu wyborczego z USA i po reakcji Andrzeja Dudy, który zamiast zwycięstwa, pogratulował Joe Bidenowi „udanej kampanii”.

Joe Biden jest 46 prezydentem USA. Andrzej Duda jest debilem — napisał autor „Ślepnąc od świateł” oraz „Wzgórza psów”.

Zobacz również: Czarzasty skomentował odejście Pawłowskiej do Porozumienia: „Czegoś takiego jeszcze nie widziałem” [WIDEO]

Do sprawy odniósł się Włodzimierz Czarzasty, który wypowiedział się w charakterystycznym dla siebie stylu.

— Wystarczy nie być debilem, to wtedy ludzie nie będą nazywali kogoś tak, jak czują to zachowanie. Widocznie pan prezydent dał znać, że mogą ludzie tak o nim myśleć — stwierdził lider SLD.

Zobacz również: Rafał Trzaskowski w szpitalu. Wcześniej informował, że jest zakażony koronawirusem

— Ja bym tak pana prezydenta nie nazwał ze względu na urząd, który pełni. Natomiast co do człowieka, co do jego zachowań, co do tego, co robi w trakcie pandemii na stoku – to ludzie mają prawo myśleć, że może to nie jest mądre, że może jest głupi. Słowo „debil” ma różne konotacje, więc może nie będę go używał — kontynuował swoją wypowiedź w programie „Onet Rano”.

źródło: wprost.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these