propolski.pl: Wojciech Cejrowski

Cejrowski ocenił twarze kandydatów na prezydenta: „Biedroń głupek, wesołek”

Wojciech Cejrowski, który słynie z dosadnych i kąśliwych komentarzy, również i tym razem nie przebierał w słowach. Bosy podróżnik postanowił ocenić wygląd każdego kandydata na prezydenta. Trzeba przyznać, że mocno ich podsumował.

Wojciech Cejrowski zrobił przegląd plakatów wyborczych kandydatów w wyborach prezydenckich 2020. Swoimi przemyśleniami podzielił się podczas radiowej audycji Radia Wnet. Ocenił, że dla wyborców twarz jest czymś bardzo ważnym, może bowiem przyciągać lub odpychać, a tym samym decydować o ostatecznym wyborze. Podróżnik dokonał dość zaskakującego porównania.

— Duda ma średnio polską twarz, taki Maliniak, Janusz, sympatyczna polska gęba. Kidawa to pani… ona trochę jak dyrektorka szkoły wygląda. Możemy posłuchać, ale niekoniecznie się z nią zakumplować, Kamysz… taki bobo, trochę niepoważny z wyglądu. Biedroń głupek, wesołek, tak się uśmiecha na plakacie, głowę przekrzywił, no takie niepoważnego gościa to nie chcemy — wymieniał katolicki publicysta.

Po chwili kontynuował swoje rozważania.

— Bosak z kolei niezależnie od tego, co mówi i jak mówi, wygląda jak chłopak z powstania, więc możemy uważać, że niesie ze sobą jakieś wartości. Ale jak patrzymy na fotografię chłopaka z powstania, to nie może być generałem w powstaniu, więc ma tyle procent, ile ma. A Hołownia? Głównie czoło widać — ocenił gość programu.

źródło: 4mens.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these