Strona główna Polska Cejrowski ocenił twarze kandydatów na prezydenta: „Biedroń głupek, wesołek”

Cejrowski ocenił twarze kandydatów na prezydenta: „Biedroń głupek, wesołek”

4 min read
0
0
4,136
Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski, który słynie z dosadnych i kąśliwych komentarzy, również i tym razem nie przebierał w słowach. Bosy podróżnik postanowił ocenić wygląd każdego kandydata na prezydenta. Trzeba przyznać, że mocno ich podsumował.

Wojciech Cejrowski zrobił przegląd plakatów wyborczych kandydatów w wyborach prezydenckich 2020. Swoimi przemyśleniami podzielił się podczas radiowej audycji Radia Wnet. Ocenił, że dla wyborców twarz jest czymś bardzo ważnym, może bowiem przyciągać lub odpychać, a tym samym decydować o ostatecznym wyborze. Podróżnik dokonał dość zaskakującego porównania.

— Duda ma średnio polską twarz, taki Maliniak, Janusz, sympatyczna polska gęba. Kidawa to pani… ona trochę jak dyrektorka szkoły wygląda. Możemy posłuchać, ale niekoniecznie się z nią zakumplować, Kamysz… taki bobo, trochę niepoważny z wyglądu. Biedroń głupek, wesołek, tak się uśmiecha na plakacie, głowę przekrzywił, no takie niepoważnego gościa to nie chcemy — wymieniał katolicki publicysta.

Po chwili kontynuował swoje rozważania.

— Bosak z kolei niezależnie od tego, co mówi i jak mówi, wygląda jak chłopak z powstania, więc możemy uważać, że niesie ze sobą jakieś wartości. Ale jak patrzymy na fotografię chłopaka z powstania, to nie może być generałem w powstaniu, więc ma tyle procent, ile ma. A Hołownia? Głównie czoło widać — ocenił gość programu.

źródło: 4mens.pl

Reakcja
8
Przeczytaj również:  Lech Wałęsa ponownie szokuje: "Umieścić Kaczyńskiego w zabezpieczonym miejscu"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Tomasz Lis nie kryje oburzenia ułaskawieniem Jana Śpiewaka: “Zła decyzja”

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił aktywistę Jana Śpiewaka, co nie spodobało się wielu osobo…