Wojciech Cejrowski, który był gościem Pawła Jaworskiego w programie „W służbie Bogu i Ojczyźnie” skomentował temat III Wojny Światowej. Publicysta nie ma dobrych wiadomości.

– Moim zdaniem III Wojna Światowa już się zaczęła jakiś czas temu i to jest wojna z Chinami. Natomiast Putin jest jednym z graczy. Nie jest pionkiem, ale nie jest też hetmanem. To jest jakiś laufer albo konik, którego Chiny ustawiły – powiedział Wojciech Cejrowski.

– To już Chodkiewicze wiedziały, że tam trzeba po zmrożonym. Nie metr zmrożonego. Jak się ma ciężką konnicę, nie można było wjeżdżać na Ukrainę na te ich przepiękne czarnoziemy, bo człowiek utonął dużym koniem. Proste. Trzeba atakować wyłącznie zimą. Jak się ma czołgi, to musi być dwa metry zmrożone porządnie, żeby one mogły jechać, dokąd chcą. A Putin się wpakował w tego, który rozgrywa III Wojnę Światową, czyli w Chińczyka się wpakował i Chińczyk go przekonał, że koniecznie wizerunkowo potrzebuje, żeby to było po igrzyskach. No i jak poczekał po igrzyskach, to nie miał szczęścia, bo mrozy odeszły – dodał Cejrowski.

Publicysta, nawiązując do kwestii III Wojny Światowej, podkreślił, że w rzeczywistości prowadzą ją „Chiny, rękami Putina”. Podróżnik nie ma dobrych wieści – zaznaczył, że chodzi o sprawowanie kontroli nad całą Europą, co leży w zamiarach chińskiego przywódcy.

– To jest wojna o przejęcie kontroli nad Europą, co jest oficjalnie zapisane w doktrynie partii komunistycznej i Xi Jinping tego nie ukrywa. Na różnych przemówieniach w Chinach wygłasza i nie są zgaszone kamery, że to jakieś tajne obrady. Nie, on jak jedzie do Davos, to też wysyła takie sygnały całemu światu, że chcemy przejąć panowanie nad światem. Stany Zjednoczone wycofać, wasze wartości europejskie wszystkie won. My tutaj zrobimy dobrze funkcjonującą ekonomię komunistyczną – kontynuował podróżnik.

– III Wojnę już mamy i symboliczną datą rozpoczęcia, to moim zdaniem ten wirus chiński, który z Wuhan wyleciał, to był początek tej rozgrywki, kiedy Chińczycy zaatakowali bronią biologiczną, w taki sposób, że wewnątrz Chin już samoloty nie latały do Wuhan ani z Wuhan, natomiast cały czas rozsyłali samoloty na cały świat z zatrutego wirusem miasta Wuhan – dodał Cejrowski.

Zobacz również: Premier Morawiecki: „Niebawem rozpocznie się największa bitwa pancerna tej części świata”

Zobacz również: Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. To wydarzy się w Wielkanoc

źródło: YouTube.com

(Visited 317 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj