propolski.pl: Krzysztof Jackowski miał nową wizję

“Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny”. Jasnowidz Jackowski jest przerażony

Czy jesienią wybuchnie III wojna światowa? Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego jest to całkiem możliwe i konflikt Rosji z Ukrainą rozprzestrzeni się na kolejne kraje.

Krzysztof Jackowski to z pewnością jeden z lepiej znanych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna regularnie publikuje swoje „wizje” na kanale YouTube. Najczęściej jednak nie ma dla nas dobrych wieści.

W czasie przekazywania swojej najnowszej przepowiedni powiedział, że czas na powstrzymanie III wojny światowej już się zakończył. 

– Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny, świat stoi przed bardzo poważnym konfliktem – ten moment się zbliża. Nie myślałem kiedykolwiek w latach przeszłych, że przyjdzie moment, że przyjdzie mi mówić do państwa, że jesteśmy bardzo blisko tego stanu najpoważniejszego – wybuchu tego poważnego konfliktu światowego – jesteśmy bardzo blisko niego. – mówił przerażony jasnowidz.

– Zbliża się najgorsze – dodawał wieszcz z Człuchowa.

Zdaniem jasnowidza Władimir Putin spróbuje odciąć Europie dostęp do granic Rosji i Ukrainy. Działania te mogą również dotknąć część naszego terytorium.

– Polska jest w bardzo trudnym położeniu i tu nie chodzi o to, że Rosja chciałaby walczyć z Polską, tu chodzi o to, że Rosja chce odgrodzić Europę od siebie, jeżeli dojdzie do rzeczy militarnych, jeżeli dojdzie do światowego konfliktu, który w moim odczuciu jest bardzo blisko – to jest ten czas. – straszy Jackowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Strzelił do sąsiada, bo za głośno kosił trawę. Grozi mu do pięciu lat więzienia

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Belgijski historyk mówi wprost: „UE dokręci śrubę, by obalić znienawidzony polski rząd”

źródło: krultv.pl, YouTube

About the Author

One thought on ““Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny”. Jasnowidz Jackowski jest przerażony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these