propolski.pl: Nauczycielka biła ucznia po głowie

Bytów: Nauczycielka biła ucznia po głowie. Nie miała pojęcia, że wszystko się nagrywa [WIDEO]

Internet obiegł fragment nagrania z jednej ze szkół w Bytowie, na którym widzimy, jak emerytowana nauczycielka uderzyła ucznia w czasie lekcji. Jak twierdzą autorzy filmiku, będzie on stanowił dowód, a całą sprawą zajmie się dyrekcja szkoły.

Filmik został nagrany w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie i uwieczniono na nim scenę przemocy wobec nastolatka. Starsza kobieta uderzyła go w głowę, gdy rozwiązywał zadanie.

Koledzy ucznia zeznali, że nagranie miało być początkowo żartem, ukazującym, jak ich kolega nie radzi sobie z nauką. Niespodziewanie udało im się nagrać chwilę, w której nauczycielka zastosowała przemoc fizyczną.

— Bardzo brzydko ze strony tej pani i nie wyobrażam sobie czegoś takiego, żebym brała udział w takiej lekcji — powiedziała w rozmowie z TVN jedna z uczennic szkoły w Bytowie.

Dyrekcja placówki szybko zajęła się wyjaśnianiem tej sprawy i przeprowadziła rozmowę z nauczycielką w obecności ucznia i jego rodziców.

Dyrektor szkoły Roman Lisiński powiedział, że ta nauczycielka nie sprawiała wcześniej żadnych problemów, a to z pewnością był jednorazowy incydent.

Jednak uczniowie opowiedzieli zupełnie inną wersję wydarzeń, mówiąc, że kobieta dawniej „szarpała” i „biła ołówkiem” tych uczniów, którzy czegoś nie rozumieli.

Zobacz również: Korwin-Mikke w mocnych słowch podsumował Spurek: „Jak długo można tolerować tę sadystkę?!”

Zobacz również: Przerwane spotkanie z Adamem Ferencym. Aktor był pijany: „Nie głosujcie na Kaczyńskiego, błagam was” [WIDEO]

PRZEMOC w ZSP. Nauczycielka BIJE UCZNIA po głowie!

PRZEMOC w ZSP. Nauczycielka BIJE UCZNIA po głowie! [WIDEO] SKANDAL w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie. Wyciekło nagranie z lekcji, na którym nauczycielka bije ucznia po głowie. Jak ustaliliśmy, do incydentu doszło w klasie III technikum drzewnego. Podobno taka sytuacja wydarzyła się nie pierwszy raz, ale tym razem została nagrana. WIĘCEJ INFO: https://ibytow.pl/pl/11_wiadomosci/4972_przemoc-w-zsp-nauczycielka-bije-ucznia-po-glowie-wideo-.html

Opublikowany przez IBytów.pl – Wieści z powiatu Wtorek, 28 września 2021

źródło: Facebook.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these