Były poseł Kukiz’15 Bartosz Józwiak w rozmowie z Mediami Narodowymi skrytykował Pawła Kukiza. Wyjaśnił, że muzyk zachował się w wielu sytuacjach nie fair i zdradził ludzi, z którymi powinien był się trzymać.

— Paweł powinien otrzeźwieć! Zdradził własnych ludzi — powiedział prezes UPR Bartosz Józwiak.

— Przez cztery lata współpracowałem z Kukizem. Jak wariat próbowałem wypełniać dane słowo. Umawialiśmy się na wspólne działania, ale nie na wspólne działania w szeregach PSL — dodał polityk.

Były poseł skomentował również zapowiedzi artysty, które dotyczyły budowy nowej partii politycznej. Kukiz wyjaśnił, że w polityce pieniądze oraz partyjna struktura są jednak konieczne.

— Ja, ten mój romantyzm i wiara w to, że na fali społecznego zaangażowania, bez pieniędzy i struktur zmienimy ustrój, okazała się naiwna — mówił Paweł Kukiz.

Józwiak w mocnych słowach skrytykował zapowiedzi muzyka.

— Jeżeli Paweł Kukiz mówi, że zakłada partię, to mam nadzieję, że Polacy mu nie uwierzą. Zdradził własnych ludzi, zostawiając ich dla PSL i dbał tylko o siebie. Teraz zostawia na lodzie PSL — dodał były parlamentarzysta.

Jego zdaniem lider Kukiz’15 i jego nowe plany są całkowicie niewiarygodne. Samego polityka ocenił jako pogubionego, który daje sobą kierować.

— Pogubił priorytety — ocenił gość Mediów Narodowych.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 88 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj