Były działacz PO, Jacek Protasiewicz podsumował na Twitterze ostatnie działania Schetyny i Neumanna. Obecnie kandydat PSL do Sejmu jest zdania, że ci dwaj politycy prowadzą PO do „nieuchronnej porażki„. Porównał ich nawet do „gangu Olsena„.

Dodał, że bardzo współczuje Kidawie-Błońskiej, na którą spadnie cała odpowiedzialność za tę porażkę: „obciążona nieuchronną porażką, której nie jest ani przyczyną, ani sprawczynią”. – Szkoda mi Kidawy-Błońskiej Współczuję, że musi bronić słów, które są nie do obrony” – napisał na Twitterze Jacek Protasiewicz.

Główną przyczyną tej klęski mają być działania Schetyny i Neumanna, o których było ostatnio głośno z powodu rozmaitych afer. Jedna z nich to z pewnością taśmy Neumanna, które wywołały prawdziwą burzę w mediach. Protasiewicz opublikował ten wpis dokładnie dzień po ujawnieniu nagrań.

Polityk wypowiada się tam w niepochlebnych słowach o wyborcach, zmarłym prezydencie Gdańska oraz mieście Tczew:

– w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem, „KOD jest niczym, to żadna siła, przybudówka”. Jeden z publicystów ocenił, że taśmy stanowią potwierdzenie, iż państwo wg PO, to„ po prostu państwo mafijne, państwo układu zamkniętego — mówił Sławomir Neumann.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

 

źródło: tvp.info, twitter.com

(Visited 90 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj