Antoni Macierewicz nie ma ostatnio lekko. Po jego ostatnim wystąpieniu w Sejmie, które zapoczątkował jako marszałek senior, posypała się na niego fala przykrych komentarzy. Wiele osób nie może pogodzić się z tym, że tak ważną i odpowiedzialną funkcję objął właśnie on. Jedną z nich jest były dyrektor generalny TVP, który w żenujących słowach dokuczył politykowi na Facebooku.

Antoni Macierewicz został przez niego oskarżony o popełnienie szeregu błędów i niedociągnięć, o których napisał na portalu społecznościowym. Polski dziennikarz i publicysta nie przebierał w słowach i ostro podsumował wystąpienie byłego szefa MON.

— Powiem krótko: nas**ł nam Macierewicz na głowy. Nie tym, że śpiewał hymn do mikrofonu, nie dlatego,że zapomniał o b. prezydencie Kwaśniewskim, ale własnymi fobiami, kłamstwami, Smoleńskiem, agresją. A wszystko to pod skrzydłami PAD, który najpierw go namaścił, a potem wszystkim dziękował i namawiał do przekazywania sobie znaku pokoju (podawanie rąk). Szczyt hipokryzji. Banaś bił brawo. W bufecie podawano parówki i puszki z energetyzującymi napojami. Wstyd, wielki wstyd — napisał bez ogródek Andrzej Bober.

Bober swoją karierę dziennikarską zaczynał pod koniec lat 50 XX wieku. Udzielał się w „Życiu Gospodarczym”, jak również w Życiu Warszawy. Od 1979 roku pracował w Telewizji Polskiej, jednak stracił swoje stanowisko po wprowadzeniu stanu wojennego.

Przeczytaj również:  Andrzej Duda: najwyższy czas na to, by zmienić to podejście

źródło: telewiezjarepublika.pl, facebook.com

(Visited 109 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj