Po przegranej Trzaskowskiego nastroje u członków opozycji są naprawdę mieszane. Daje się zauważyć, jak często dochodzi do nieporozumień, szczególnie w mediach społecznościowych. Borys Budka żalił się ostatnio na Twitterze z powodu „bana”, którego nałożył na niego Włodzimierz Czarzasty.

Okazuje się, że przewodniczący Lewicy zablokował szefa PO. Borys Budka był gościem w Polsat News i odniósł się do słów Czarzastego, który powiedział, że „PO przegrała szóste z rzędu wybory; przez dwa tygodnie w drugiej turze nie potrafiła skonsolidować opozycji; nie przedstawiła Rafałowi Trzaskowskiemu żadnego spójnego programu”.

— Staram się pomijać tego typu uwagi. Wydawało się, że nie da się zrobić niższego wyniku niż poprzednio kandydatka Lewicy (w 2015 r. Magdalena Ogórek), (ale) Włodzimierz Czarzasty udowodnił, że da się zrobić niższy wynik (kandydata Lewicy Roberta Biedronia), natomiast ja absolutnie jestem za pełną współpracą w ramach opozycji — wyjaśnił Budka.

Zobacz również: Siedziba SLD ostrzelana z broni pneumatycznej. „Ktoś celował do plakatów Biedronia”

Szef SLD Włodzimierz Czarzasty nie mógł milczeć w obliczu takiego stanu rzeczy.

— Wróg jest gdzie indziej Borysie. PiS to taka partia, z którą powinieneś walczyć. Nie z Lewicą. Ucz się od Rafała jak nie być aroganckim. Rafał przegrał przez takie wypowiedzi jak Twoje i takich ludzi zakochanych w sobie jak Ty — napisał lewicowy lider.

Po pewnym czasie Borys Budka ponownie chciał wdać się w dyskusję, jednak okazało się to niemożliwe.

— Włodku, podobno napisałeś coś do mnie, ale nie mogę przeczytać, bo chyba omyłkowo mnie zablokowałeś. Też Cię lubię i jak zawsze zapraszam na dobrą kawę. Lepiej porozmawiać w cztery oczy, a nie przez media. Serdeczności! — napisał lider Platformy.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 133 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj