Poseł Konfederacji Grzegorz Braun podczas ostatniego wystąpienia w Sejmie zabrał głos w sprawie poselskiego projektu zmiany ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

— Odwołujmy się do intelektu, nie do emocji, do faktów, nie do dezinformacji. Starajmy się stosować warsztat myślowy, unikajmy nieuprawnionych wniosków. Nie budujmy ogromnych konstrukcji na faktach, które — owszem empirycznie weryfikowalne — nie dają jednak w szerszym ujęciu statystycznym prawa, by wyciągać z nich wnioski prawno-ustrojowe, których ofiarą pada polska przedsiębiorczość, polscy pracodawcy i przedsiębiorcy — powiedział Grzegorz Braun, a po chwili podkreślił, że ogłoszona pandemia jest zwyczajnym kłamstwem.

Polecił przy okazji książkę, która nawiązuje do tematu koronawirusa.

— Tak jest, Fałszywa Pandemia, przede mną tom II tego opracowania, które serdecznie państwu polecam. Tom II poświęcony przede wszystkim testom PCR warto odnosić się do faktów, Fałszywa Pandemia — krytyka naukowców i lekarzy, nie polityków i gawędziarzy — kontynuował Braun.

Polityk wyjaśnił, że to, co się obecnie DZIEJE, ma swoje korzenie w marksizmie.

— My tutaj głęboko jesteśmy zanurzeni w opary absurdu. To jest nowy marksizm-leninizm, to jest właśnie debata o naprawianiu przez kolejne łaty, które państwo nazywacie tarczami. My raczej jesteśmy skłonni nazywać je betonowymi kołami ratunkowymi rzucanymi polskiej przedsiębiorczości. Kolejne łaty, uznaniowe rozdawnictwo, dalej dzielące, segregujące, a więc wprowadzające formę apartheidu w polskiej przedsiębiorczości, antagonizujące grupy społeczne i zawodowe — wskazał prawicowy poseł.

Zobacz również: Rusin rzuciła pracę i wyjechała z Warszawy. Zdradziła, gdzie teraz mieszka

Grzegorz Braun podkreślił, że należy uwolnić naród z kwarantanny i nigdy więcej nie pozwolić na lockdown, który niszczy polską przedsiębiorczość.

— Wszystko to w sytuacji, gdy negowanie dogmatu, który leży u podstaw niszczycielskiej działalności rządu RP, który nie musiałby tyle pomagać, gdyby wreszcie przestał szkodzić. My Konfederacja radzi, byśmy uwolnić naród z kwarantanny, wprowadzić w życie hasło „nigdy więcej lockdownu”, uwolnić przedsiębiorczość, ale też aktywność społeczną. To jest bardzo proste, dać ludziom żyć, dać ludziom zarabiać, serwować usługi, konsumować, kto może. Dać ludziom normalnie żyć. My z dnia na dzień uwolnilibyśmy Polaków, także przyjezdnych, którzy znaleźli się na naszym terytorium z tych bezprawnych, nielegalnych „obostrzeń”, które kładą się cieniem na polskim życiu gospodarczym, społecznym, ale też religijnym — przekazał Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun – wystąpienie z 18 listopada 2020 r.

Grzegorz Braun – wystąpienie z 18 listopada 2020 r. Posiedzenie Sejmu RP nr 21 Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych

Opublikowany przez VideoSejm.pl Środa, 18 listopada 2020

źródło: nczas.com

(Visited 329 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj