Dzisiaj za sprawą mocnego wystąpienia Grzegorza Brauna w Sejmie rozpętała się prawdziwa burza. Polityk Konfederacji w ostrych słowach powiedział do ministra Niedzielskiego: Będziesz pan wisiał!

Zachowanie Brauna zostało odebrane jako skandaliczne i bulwersujące. W obronie ministra Niedzielskiego stanęli w zasadzie wszyscy posłowie pozostałych ugrupowań. Reprymendy udzieliła parlamentarzyście wicemarszałek Sejmu Kidawa-Błońska oraz Władysław Kosiniak-Kamysz. Marszałek Elżbieta Witek oznajmiła, że cała sprawa będzie rozpatrywana przez Prezydium Sejmu, a ponadto trafi do prokuratury.

Jak się okazuje, Grzegorz Braun wcale nie zamierza nikogo przepraszać. Zaznaczył, że jego słowa nie były groźbą. Chciał jedynie uświadomić, że działania ministra „spowodowały już co najmniej sto kilkadziesiąt tysięcy tzw. zgonów nadmiarowych”.

— Ja nie grożę ministrowi Niedzielskiemu, ja przewiduję i ostrzegam — powiedział poseł Konfederacji w rozmowie z „Super Expressem” kilka godzin po swoim wystąpieniu.

— Czyli śmierci Polaków, którzy nie byliby być może pomarli, gdyby mieli szansę diagnozy i leczenia, szansę, której ich pozbawiono, blokując system usług medycznych pod pretekstem walki z pandemią — wyjaśnił Braun.

Komentując swoją dzisiejszą wypowiedź, dodał, że jego wystąpienie można traktować jako „publiczne doniesienie”.

— Mówię o przestępstwie polegającym na sprowadzaniu powszechnego niebezpieczeństwa, mówię o groźbach karalnych, bo przecież grożenie Polakom lockdownem, czy segregacją sanitarną tym właśnie jest — tłumaczył, dodając, że segregacja jest dyskryminacją, która wymyka się polskiemu prawu.

— Minister choroby i nagłej śmierci widząc przestępstwo na tak wielką skalę, nie może pozostać biernym. Wielka szkoda, że bierność jak do tej pory zachowują w te sprawie prokuratorzy i policjanci. Chociaż sądy w wielu przypadkach reagują właściwie. Zapadły już setki wyroków oddalających nałożone na ludzi mandaty i grzywny. Nakładane na ludzi na podstawie bezprawnych rozporządzeń. Powtarzam: setki wyroków wraz z uzasadnieniami, potwierdzają moją diagnozę nielegalności i bezpodstawności działań rządu w tym ministra Niedzielskiego. A jednak Niedzielski dalej idzie w zaparte, czyli dopuszcza się moim zdaniem podżegania do przestępstwa — mówił Grzegorz Braun, nie szczędząc kolejnych ataków pod adresem Niedzielskiego. Nazwał nawet jego działania „bestialstwem”.

— To są działania o charakterze z***dni przeciw ludzkości. Przypominam, że kodeks karny definiuje zbrodnie przeciw ludzkości nie tylko i nie przede wszystkim jako bezpośredni udział w morderstwie, ale także stwarzanie warunków, okoliczności, w których ludzie giną na masową skalę. Niedzielski przyprawił o przedwczesną śmierć więcej Polaków, niż ktokolwiek po drugiej wojnie światowej — podsumował.

Zobacz również: Nowy sondaż. Hołownia lawinowo traci. Konfederacja wyprzedza Lewicę

Zobacz również: Cejrowski zmiażdżył politykę Berlina: „Widać prawdziwą mordę niemiecką”

Źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 11 761 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Dokładnie tak. On jest głosem ludu, który został zabity / zamordowany, co wyjaśnić musi prokuratura bo są już tam doniesienia o ludobójstwie. Najwięcej ludzi w całej Europie (bez srowida) zginęło w Polsce jest to logiczne, że w wyniku teleporad, odstąpienia od operacji, zabiegu czy też podzielenia służby dla tych tylko srowidowych (całkowicie uleczalne bez szczypawek) i reszty. Tymczasem ta reszta z braku pomocy z rakiem czy innymi naprawdę śmiertelnymi zagrożeniami wymiera znacznie szybciej niż zwykle I u innych… Kolejna kwestia kto zgłosił nasze dzieci do tego eksperymentu? Bo tylko 4 kraje na świecie testują to na dzieciach, w tym my. Pytał się ktoś nas?

  2. Braun ma rację, dobrze mówi Niedzielski i wszyscy poslowie którzy przeciw Panu Grzegorzowi są jak naziści jak Josef Mengele który w czasie wojny światowej robił eksperymenty na dzieciach bezbronnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj