Krzysztof Bosak należy do tych polityków, którzy nie przebierają w słowach i mówią, co myślą. Zdecydowany poseł Konfederacji tym razem skrytykował działalność Unii Europejskiej. Nie oszczędził również krajowych polityków, którym zarzucił przyczynienie się do pogarszającego się stanu polskiego rolnictwa.

Bosak przywołał w tym celu wypowiedź syna rolnika, który patrzy pesymistycznie w przyszłość. Mężczyzna jest zdania, że fach rolnika jest z roku na rok coraz mniej opłacalny, a wszystko przez Unię Europejską, która wspiera zagraniczną konkurencję.

— Dziękujemy ci zdradziecka i ogłupiała klaso polityczna! Dziękujemy ci UE za ten „sukces” i „optymizm”, którym co dzień napełniasz młode pokolenie zwykłych Polaków! — napisał Bosak.

Były prezes Młodzieży Wszechpolskiej zamieścił kilka wpisów, w których narzekał na Unię Europejską. W mocnych słowach podsumował to, czego UE dokonała przez ostatnie lata, a także ogłupiali politycy„, którzy swoim działaniem przyczynili się do narastających problemów. 

— Trzeba oddać UE, globalistom, międzynarodowym koncernom i ogłupiałym polskim politykom, że dokonali czegoś niemożliwego — czegoś, czego nie potrafili ani zaborcy, ani okupanci, ani komuniści: odebrali wielu polski rolnikom i hodowcom wiarę w sens i zdolność do przetrwania — kontynuował Bosak.

Przeczytaj również:  "To jest w praktyce nasza przynależność do eurokołchozu". Braun nie przebierał w słowach [WIDEO]

Poseł Konfederacji zauważył, że polscy rolnicy zostali po prostu zmanipulowani.

— Przez całe lata wszyscy byli karmieni kłamstwami o tym, jak to będzie wspaniale i straszeniem, że jak się nie poddamy władzy globalistów, to będziemy częścią Rosji. Teraz tama kłamstwa i strachu zaczyna powoli pękać — wyjaśnił.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 148 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj