Przewodniczący PO Borys Budka przemawiał podczas konferencji prasowej, która była zwołana po zakończeniu głosowań w Sejmie. Polityk zaczął atakować rząd, szybko jednak pożałował swojej postawy.

Po tym, jak jedna z dziennikarek zadała mu pytanie dotyczące Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Borys Budka postanowił ratować się ucieczką. Dziennikarka Cyntia Harasim zapytała szefa Platformy Obywatelskiej o coś, co całkowicie zbiło go z tropu.

Budka po zakończeniu głosowań frustrował się podczas konferencji prasowej, że „rząd oszukał miliony osób”, które dały wiarę, że tarcza antykryzysowa jest czymś słusznym, a zamiast tego otrzymali „dziurawą, tekturową płachtę”.

— Chciałam spytać o stanowisko Kidawy ws. bojkotu wyborów, bo to chyba pierwszy taki przypadek w galaktyce — zapytała dziennikarka Cyntia Harasim.

To pytanie wyraźnie zirytowało Borysa Budkę, który praktycznie od razu zaczął obmyślać plan ucieczki. Cała sytuacja nie umknęła uwadze internautów, którzy pozostawili pod filmem wiele komentarzy.

źródło: niezalezna.pl

(Visited 180 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Macierewicz odznaczony Orderem Orła Białego. "Jeśli zasłużył na jakieś odznaczenie, to takie z flagą rosyjską"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj