Podczas prywatnej rozmowy lider PO Borys Budka skarżył się na niewygodę noszenia maseczek ochronnych. Polityk stwierdził, że wtedy „wszystko zaczyna go swędzieć”, a dziennikarze „włączają cały czas nagrywanie”.

— W TVP zrobili cały materiał, jak opozycja nie umie używać środków ochrony osobistej. Była pani marszałek, był Misiek Kamiński, bo też się podrapał. Najlepsze jest to, że jak ciebie zaswędzi, to człowiek się boi podrapać — powiedział Borys Budka.

Budka dość szczegółowo opisał, z jakimi utrapieniami wiąże się noszenie na twarzy maseczki.

— To jest robota… Mówię, ten z TVP i później zrobili cały materiał, jak opozycja nie umie używać środków ochrony osobistej. Była pani marszałek, był Misiek Kamiński, bo też się podrapał. Najlepsze jest to, że jak ciebie zaswędzi, to człowiek się boi podrapać. Ja tylko jak ubiorę maseczkę, mnie wszystko zaczyna swędzieć. A oni tam włączają i cały czas nagrywanie… — dodał przewodniczący PO.

W Internecie pojawiły się również fragmenty rozmowy Budki z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Politycy rozmawiali m.in. o Tarczy Antykryzysowej.

— To jest dobre dla wszystkich przedsiębiorców. Znaczy to jest dobre, ale dawno powinno być zrobione — odpowiedział liderowi PSL.

źródło: tvp.info

(Visited 115 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Klaudia Jachira nawet nie wiedziała, że popełniła błąd ortograficzny. Kolejna kompromitacja posłanki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here