Wyborcy Rafała Trzaskowskiego w dalszym ciągu nie mogą przeboleć porażki swojego kandydata. W Internecie powstają więc pomysły, które mają na celu zaszkodzenie wyborcom Andrzeja Dudy.

Jak pokazały wyniki wyborów, Andrzej Duda cieszy się największym poparciem na wschodzie kraju. Istnym „bastionem Prawa i Sprawiedliwości” jest natomiast Podkarpacie, gdzie 71% głosów otrzymał obecnie urzędujący prezydent.

Nie od dziś wiadomo, że mieszkańcy wsi znacznie częściej popierają Andrzeja Dudę niż innych „wielkomiejskich” kandydatów. Z tego powodu wyborcy prezydenta stali się obiektem kpin znacznej części wyborców Rafała Trzaskowskiego. Jak wynika jednak z zamieszczanych w sieci komentarzy, na kpieniu może się nie skończyć.

Przeczytaj także: „Chyba zabrakło. Rozgląda się za Nitrasem”. Reakcja kobiety w sztabie Trzaskowskiego hitem Internetu

Osoby, które dalej nie pogodziły się z przegraną swojego kandydata, zaczęły nawoływać do bojkotu Podkarpacia. Ponadto sugerują również, aby nie kupować produktów od polskich rolników. Zamiast polskich owoców czy warzyw, w ich mniemaniu lepiej wybierać te zagraniczne. W ten sposób elektorat Andrzeja Dudy miałby finansowo odczuć złość opozycyjnych wyborców.

Przeczytaj również:  Grzegorz Braun uderza w rząd: „W najlepszym wypadku pomyleńcy” [WIDEO]

Przeczytaj także: Hołownia wściekły na… wyborców Trzaskowskiego. „Ich pycha i buta nie zna granic!”

Na Twitterze można znaleźć sporo przykładów tego typu. Co więcej, niektóre komentarze podchodzą wręcz pod groźby.

źródło: twitter.com

(Visited 918 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj