Listopadowe szaleństwa zakupowe spod znaku „Black Friday” wciąż trwają. Także w parafii św. Marcelina w Rogalinie, gdzie proboszcz obiecał stuprocentowe zniżki w weekend.

Ks. Adam Pawłowski postanowił zorganizować Black Friday także w swojej parafii w Rogalinie. Duchowny dał się poznać mediom swoimi misjami ewangelizacyjnymi pod poznańskimi klubami ze striptizem. Proboszcz na swoim oficjalnym kanale w serwisie youtube zapowiedział udzielenie stuprocentowej zniżki każdej parze, która w piątek, sobotę i niedzielę poprosi go o udzielenie sakramentu chrztu lub małżeństwa. Klip wideo z zapowiedziami promocji spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem w Internecie.

— Niektórzy dają dwadzieścia, inni pięćdziesiąt, jeszcze inni – siedemdziesiąt procent zniżki. A my, tu w Rogalinie, dajemy sto procent zniżki na zawarcie związku małżeńskiego czy ochrzczenie swojego dziecka. Dlatego zapraszam wszystkich. Pobłogosławimy całkowicie za darmo tych, którzy poprzez sakramenty zechcą otworzyć się na działanie Bożej łaski — deklaruje ks. proboszcz Adam Pawłowski.

źródło: youtube

(Visited 102 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Dziennikarka Polsat News odchodzi z pracy po 15 latach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj