Prezydent Wołodymyr Zełenski od czasu wybuchu wojny na Ukrainie stał się prawdziwym medialnym bohaterem. Stale donosi się o jego postawie i decyzjach, które podejmuje, by ratować swój naród.

Tymczasem w jednym z polskich sklepów zauważono biografię ukraińskiego prezydenta w promocji. Popularna sieć wystawiła ją na sprzedaż wśród innych mniej zachęcających produktów takich, jak rajstopy czy spray na komary.

Internauci nie kryli rozbawienia, czemu wyraz dali w komentarzach.

O jaką książkę chodzi? Autorem „Zełenski. Biografia” jest Wojciech Rogacin i o swoim dziele pisze w takich słowach:

„Wołodymyr Zełenski. Jego nazwisko od kilku tygodni jest na ustach całego świata. Ile wiemy o charyzmatycznym przywódcy kraju, którego niezłomna walka o wolność budzi powszechny szacunek?

Tej postaci nie trzeba przedstawiać. Popularny aktor komediowy, który zagrał rolę prezydenta, a następnie naprawdę nim został. Prezydent, który stał się mężem stanu oraz symbolem walki o wartości demokratyczne, naśladowany przez największych politycznych graczy. Już teraz historia jego życia to fascynujący zapis dojrzewania do roli, o którą jeszcze jakiś czas temu nikt by go nie podejrzewał: przywódcy państwa, które odważnie przeciwstawiło się rosyjskiej agresji.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dr Sutkowski zaleca, aby Polacy profilaktycznie nosili maseczki: „Cieszyłbym się z tego” [WIDEO]

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Eurowizja. Kobiety Lewicy wiedzą, dlaczego Krystian Ochman poniósł „sromotną porażkę”

źródło: Twitter

(Visited 205 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj