Już niedługo Małgorzata Rozenek-Majdan może poprowadzić program „Dzień dobry TVN”. Kto będzie jej telewizyjnym partnerem?

„Perfekcyjna pani domu” jest rozchwytywana i nie może narzekać na brak pracy. Sama prowadzi kilka firm i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Niedawno przyznała, że marzy jej się poprowadzenie „Dzień dobry TVN”. Wygląda na to, że jej marzenie spełniło się, ponieważ otrzymała propozycję współpracy z ekipą tego programu.

Jak informuje serwis Pudelek, telewizyjnym partnerem Rozenek będzie ktoś, kto był już kiedyś związany z „Faktami” TVN.

— W pierwszej chwili każdy myśli pewnie o Radku Majdanie, ale produkcja nie uważa, że prowadzenie śniadaniówki to zadanie, z którym były piłkarz, by sobie poradził. Rozważają kilka nazwisk. Głównym kandydatem na jej partnera jest w tym momencie Krzysztof Skórzyński — przekazała osoba z zarządu TVN.

— W połowie sierpnia Małgorzata ma mieć zdjęcia próbne ze wszystkimi kandydatami. Ostateczna decyzja ma zapaść lada dzień, ponieważ oficjalne ogłoszenie nowej pary prowadzących ma nastąpić na ramówce TVN, która zaplanowana jest na 28 sierpnia — dodała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Taki majątek ma Piotr Kraśko. Można nie wytrzymać z zazdrości

Przeczytaj również:  Klęska Tuska w sondażu. Polacy powiedzieli, co o nim myślą

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Korwin-Mikke wystąpił na kanale „Odrodzenie komunizmu” Michała Nowickiego. „Ja?? Pierwsze słyszę!”

źródło: o2.pl

(Visited 122 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj