propolski.pl: Siostra Łucja wie, co czeka Polskę

„Będzie jedynym krajem…”. Siostra Łucja wiedziała, co czeka Polskę

Siostra Łucja przed laty podzieliła się wizją, która dotyczyła Polski. Wiele jej przepowiedni Kościół uznał za prawdziwe.

Łucja dos Santos jest portugalską zakonnicą, którą najlepiej kojarzymy z objawieniem Matki Boskiej w Fatimie. Razem z nią Maryję miała widzieć dwójka dzieci. Kościół wyjaśniając tę kwestię, uznał objawienia maryjne za prawdziwe.

Siostra Łucja dzieliła się wieloma przepowiedniami dotyczącymi przyszłości świata. Widziała także możliwość wybuchu III wojny światowej, gdzie pewne państwa użyją broni jądrowej.

Co siostra Łucja mówiła o Polsce?

Zakonnica, która zmarła w 2005 roku wierzyła, że otrzymała od Maryi specjalną misję.

– Ty zostaniesz tu przez jakiś czas. Jezus chce posłużyć się tobą, aby ludzie mnie poznali i pokochali. Chciałabym ustanowić na świecie nabożeństwo do mojego Niepokalanego Serca – takie słowa miała usłyszeć.

Nadchodzące wydarzenia zmienią oblicze ziemi i zmuszą wszystkie narody świata do działania. Niektóre pod presją wojny, inne ze względu na klęski żywiołowe lub zniszczenia, które niesie broń jądrowa – dodawała.

– Polska w tym przypadku zostanie oszczędzona. Będzie jedynym krajem, który ze światowej katastrofy wyjdzie jako państwo mocniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata poprzez ustrój, który stworzy. Poprzez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym – wyjawiała siostra Łucja.

źródło: pomponik.pl, Interia.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these