Beata Mazurek

Beata Mazurek ostro odpowiada Tuskowi: „Żałosne insynuacje. Sfrustrowany gentleman w krótkich spodenkach…”

Europosłanka PiS Beata Mazurek w ostrych słowach skomentowała wywiad Donalda Tuska, którego udzielił dla „Gazety Wyborczej”. Polityk nie przebierała w słowach i oceniła, że były premier musi mieć kompleksy, skoro nieustannie „dokucza” Jarosławowi Kaczyńskiemu.

— Żałosne insynuacje Tuska. Wyraźnie widać, że ten sfrustrowany gentleman w krótkich spodenkach ma kompleksy i obsesję na punkcie Jarosława Kaczyńskiego — napisała na Twitterze Beata Mazurek.

W najnowszym wywiadzie dla „GW” Donald Tusk krążył między tematami o sztuce, poezji i historii, jak również komentował politykę partii rządzącej. Ocenił słowa Putina, wydarzenia w Iranie oraz działania Unii Europejskiej. Były premier użył zwrotu, że Kaczyński jest „nieszczęściem dla Polski”.

— Uważam, że ma w sobie dużo zła, jest nieszczęściem dla Polski — co nie oznacza, że czuję nienawiść. Osobiste relacje z Kaczyńskim nie mają dla mnie znaczenia. Mam swoje emocje, jednak w polityce udaje mi się nad nimi panować. Ale skłamałbym, gdybym powiedział, że przed snem modlę się o jego powodzenie — powiedział były szef RE.

Europosłanka Beata Mazurek nie mogła milczeć wobec takiego obrotu sytuacji.

— Nieudolny, skompromitowany jako premier RP oraz przewodniczący RE próbuje desperacko ratować polityczne znaczenie — napisała w mediach społecznościowych.

źródło: wpolityce.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these