Jarosław Jakimowicz otrzymał zaproszenie do „Skandalistów” na antenie Polsat News. Aktor wdał się w pyskówkę z lewicowcem Piotrem Szumlewiczem.

Jakimowicz opowiadał miedzy innymi o hejcie oraz wulgarnej krytyce, które posypały się na niego po tym jak na antenie TVP Info podał rękę i złożył podziękowania Antoniemu Macierewiczowi.

— Dostałem półtora tysiąca wiadomości z obrzydliwym hejtem i obrzydliwymi informacjami. Wiecie dlaczego popełniłem błąd? Bo gdybym miał zrobić to jeszcze raz to przygotowałbym laurkę dla Macierewicza. Napisałbym piosenkę dla niego i pocałowałbym go w rękę. Bo co? Bo nie mogę? Bo ktoś mi tego zabroni? — wyznał aktor Agnieszce Gozdyrze.

W studiu Polsat News obecny był także lewicowy aktywista Piotr Szumlewicz. Publicysta zarzucił Jakimowiczowi konformizm oraz robienie z siebie ofiary.

— Zachowuje się pan konformistycznie. Przyszła władza autorytarna i teraz robi pan z siebie ofiarę — ocenił Szumlewicz.

— Człowieku, nie robię z siebie ofiary. Nie wygląda tak ofiara. Ja przychodzę tu z uśmiechem na ustach i się śmieję z takich osób jak ty. Rozumiesz to?! Człowieku, spójrz na mnie. Czy widzisz tu ofiarę? Stań przed lustrem, ofiarą to ty jesteś — zagrzmiał w odpowiedzi Jakimowicz.

Przeczytaj również:  Najnowszy sondaż. Dramatyczny wynik partii Hołowni. Znalazła się na piątym miejscu

Obaj mężczyźni kłócili się jeszcze przez chwilę. Celebryta w końcu zażądał, by Szumlewicz opuścił studio.

Nie będzie on mówił o mnie, że jestem ofiarą, rozumiesz?! Nie, nie ma takiej możliwości. Wypraszamy gościa — mówił do prowadzącej program.

Widząc wzrastające napięcie, Agnieszka Gozdyra zdecydowała się na interwencję. Prowadząca zdołała opanować gęstą atmosferę i stanęła pomiędzy gościem, a zasiadającym w miejscu publiczności Szumlewiczem.

— Nie, nie wypraszamy gości! — oświadczyła.

Materiał wideo z programu dostępny jest na stronie Polsat News.

źródło: Polsat News

(Visited 326 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj