„Wiadomości” TVP w nieprzychylnym świetle pokazały posła Konrada Berkowicza, który mocno wspiera akcję #otwieraMY. Działania przedstawiciela Konfederacji powiązano z Rosją, co nie uszło uwadze samego zainteresowanego.

— Posłowie opozycji doradzają w Internecie, jak mimo obostrzeń otworzyć restaurację — pada informacja w materiale TVP. Następnie pojawia się krótki fragment nagrania, na którym widzimy posła Berkowicza, który udał się do restauracji Tassone. Parlamentarzysta został ukazany jedynie na krótkim wycinku nagrania, na którym mówi „otworzyła się mimo lockdownu„.

Następnie w materiale wypowiada się ubrany na biało Miłosz Monasterski, który jest redaktorem naczelnym Agencji Informacyjnej.

Zobacz również: Niesamowite odkrycie użytkowniczki TikToka: „Rozumiecie? Nie miałam o tym pojęcia!” [WIDEO]

— Postawa posła Berkowicza nie jest postawą walki o „dobro wspólne”. Jest to promowanie działań antypolskich. Działania antypolskie są z kolei na rękę tym państwom wokół nas, które liczą na słabość Polski, na przykład putinowska Rosja — powiedział Miłosz Monasterski.

Wychodzi więc na to, że walka o przedsiębiorstwa i ratowanie miejsc pracy jest dla takich dziennikarzy działaniem antypolskim.

To jeszcze nie koniec materiału TVP. W następnej części widzimy fragment dotyczący tego, że tylko surowe przestrzeganie obostrzeń może nas obronić przed pandemią: — Wierzymy w odpowiedzialność, samodyscyplinę i solidarność wszystkich Polaków — mówił Michał Dworczyk.

Przeczytaj również:  Gala High League 4: Maja Staśko snuje plany, z kim chciałaby walczyć. Wskazała dwie osoby

Zobacz również: Wałęsa o objawach po szczepieniu na COVID-19. Wymienił ich kilka: „Jak kiedyś po tabletce jaś”

Swoje pięć groszy dołożył natomiast niezależny dziennikarz Tomasz Sakiewicz z „Gazety Polskiej”, który mówił, że jeżeli świadomie zachęca się do łamania restrykcji, to jest to działanie przeciwko polskiemu społeczeństwu.

Materiał skomentował sam poseł Berkowicz, mówiąc:

— Rządowe media zaatakowały mnie za obronę polskiej gospodarki, nazywając te działania „antypolskimi”. Tymczasem 75% społeczeństwa popiera otwarcie stacji narciarskich, 70% popiera otwarcie restauracji i hoteli, a 60% popiera otwarcie siłowni. I to poparcie wciąż rośnie! — napisał.

źródło: nczas.com

(Visited 545 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Chcialbym by ci ludzi co sa tak za zamodystyplina by zrezygnowali z Ich Wynagrodzenia ktore sa placone z Naszych Podatkow,i zaczeli wspomagac tych co ich Zywia.Darmozjady swiadomie podcinacie galaz ktora daje wam ZARCIE.Nie oplowajcie Konfederacji,bo to sa jedyni ludzie ktorzy chca NORMALNOSCI.(GDZIE SIE PODZIALA GRYPA)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj