Donald Trump podzielił się ze swoimi wyborcami nowym spotem wyborczym. Dotychczas urzędujący prezydent USA odrabia straty i goni kandydata Demokratów Joe Bidena. Czy najnowszy spot sprawi, że Trump wyjdzie na prowadzenie? Z pewnością zagłosuje na niego amerykańska Polonia w spocie pojawia się bowiem Andrzej Duda.

Andrzej Duda wystąpił w oficjalnym klipie wyborczym zaprezentowanym przez sztab Donalda Trumpa. Amerykański prezydent podkreśla w nim m.in., że establishment do momentu pamiętnych wyborów w 2016 roku, dbał wyłącznie o siebie i elity, a nie zwykłych Amerykanów.

Prezydent USA zapowiedział odnowienie sojuszy oraz kontynuację walki z terroryzmem. Trump dobitnie zaznaczył, że najważniejsi są dla niego jego rodacy. W spocie pojawiają się urywki prezentujące amerykańskie zakłady pracy. Przywódca Stanów Zjednoczonych chce uzyskać reelekcję dzięki hasłom protekcjonistycznym — przemysł i sektor usług mają należeć do Amerykanów i produkować dla Amerykanów. Stąd też kampanijny slogan: „America First!”.

W opublikowanym w mediach społecznościowych spocie przewijają się również wycinki spotkań Trumpa z liderami innych państw. W klipie obecni są m.in. królowa Elżbieta, prezydent Francji Emmanuel Macron czy premier Japonii Shinzo Abe. Wśród wielkich tego świata pojawia się również miejsce dla polskiego prezydenta Andrzeja Dudy.

Przeczytaj również:  "Pamiętajcie to zdanie!". Pudzian mocno odpowiada hejterom [WIDEO]

PAD pojawia się u boku pary prezydenckiej USA na chwilę, towarzyszy mu Pierwsza Dama.

Przeczytaj również: Aleksandr Łukaszenka wyjawił, kto destabilizuje Białoruś. Bez niespodzianki

źródło: Do Rzeczy

(Visited 8 340 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj