Prezydent Andrzej Duda nie krył zadowolenia w związku z ostatnim zremisowanym meczem Polaków z Hiszpanami. Wyraził nadzieję, że zbliżające się spotkanie ze Szwecją będzie jeszcze bardziej udane.

— Nie wątpię w to, że będą chcieli dać z siebie wszystko — powiedział Andrzej Duda.

Po przegranym występie ze Słowacją (1:2), mecz z Hiszpanią (1:1) przywrócił naszym kibicom wiarę w sukces polskich zawodników.

— Ja na nich liczyłem. Liczyłem, że się nie załamią i nie rozkleją. Była mobilizacja i walka. Może byśmy chcieli, żeby jeszcze lepiej grali — mówił prezydent, podkreślając, że nie stracił wiary nawet po przegranej ze Słowacją.

— Mają jednak jeszcze jeden mecz. Nie wątpię w to, że będą chcieli dać z siebie wszystko. Zawsze kibicuję za naszymi i wierzę w to, że wygrają — kontynuował.

Przypomnijmy, że Polacy zmierzą się jutro ze Szwedami i będzie do starcie decydujące o tym, czy Polska zakwalifikuje się do 1/8 finału.

Ze swojej drużyny wyjątkowo dumny jest selekcjoner Paulo Sousa, który zaznaczył, że nie można tracić nadziei. Podziękował przy tym wszystkim kibicom za wsparcie.

Przeczytaj również:  "Kuchenne rewolucje" notują znaczący spadek oglądalności. Program Gessler zniknie z anteny?

Zobacz również: Rzecznik PZPN: „Czy to będzie potop, husaria, Ogniem i Mieczem czy Krzyżacy, to już nie ma znaczenia”

— Jestem naprawdę dumny, reprezentując wasz kraj, bo wy też sprawiacie, że naprawdę czujemy dumę. Dziękuję. Trzymajcie tak dalej, utrzymujcie tę wiarę i nadal pchajcie nas do przodu. Dajcie nam całą energię, jaką macie. A my zrobimy wszystko, by sprawić, że będziecie naprawdę dumni — mówił trener.

Źródło: wMeritum.pl

(Visited 135 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj