Wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz zamieścił emocjonalne nagranie, na którym powiedział, co myśli o Rafale Trzaskowskim i Donaldzie Tusku.

— Przed nami II tura wyborów prezydenckich. To kluczowa bitwa o Polskę. Mamy wybór bardzo ważny, wręcz fundamentalny dla przyszłości naszych dzieci. Wybór, który może decydować o położeniu naszej kochanej Polski na dekady — powiedział wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

W swoim apelu oznajmił, że Rafał Trzaskowskim jest nikim innym, tylko „partyjnym dzieckiem Donalda Tuska”.

— Był ministrem w rządzie Donalda Tuska, wielokrotnie mówił o tym, ile zawdzięcza Tuskowi i PO. Dzisiaj specjalnie kreują go na niezależnego, by was oszukać. To zwykła pacynka na sznureczkach Donalda Tuska i układu medialnego III RP. Poglądy Trzaskowskiego możemy poznać po czynach, a nie po słowach, które mówi dzisiaj. Czyny były za to bardzo proste — zauważył polityk.

— Prezydent Andrzej Duda gwarantuje, że nie będzie w Polsce islamskich imigrantów, że nie zlikwidujemy polskiej waluty. Andrzej Duda gwarantuje to, że nie oddamy polskich dzieci w ręce par homoseksualnych. Pan prezydent gwarantuje, że takie piękne patriotyczne inicjatywy jak Marsz Niepodległości zawsze będą miały swoje miejsce i będą mogły się odbywać. To pan prezydent gwarantuje, że będziemy jako Polska mówić, że jesteśmy dumni ze swoich chrześcijańskich korzeni — podkreślił Andruszkiewicz w nagraniu.

BARDZO ważny apel. Obejrzyj, daj lajka…i jeśli się zgadasz – u d o s t ę p n i j. Liczę na Ciebie. Niech żyje Polska! 💪🇵🇱

Gepostet von Adam Andruszkiewicz am Freitag, 10. Juli 2020

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 172 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj