Allan Krupa to ukochany syn Edyty Górniak, który z okazji swoich 18. urodzin nagrał pierwszy teledysk. Do sieci trafił debiutancki singiel nastolatka pt. „Lambada”. Co o nim sądzicie?

Piosenkarka wyprawiła synowi huczną imprezę urodzinową, na którą przybyło wielu przyjaciół i znajomych. Górniak postanowiła sprezentować synowi wydanie własnego teledysku.

18-letni syn artystki wystąpił pod pseudonimem Enso i mocno zaskoczył internautów.

Edyta Górniak, komentując pierwszą piosenkę syna, skwitowała: „Zdolne jest to dziecko”

Allan Krupa w przeciwieństwie do swojej mamy zamiast popu wybrał rapowanie. Wokalistka oceniła, że debiutancki utwór jej syna jest bardzo dobry…chociaż ma pewne wątpliwości.

– On dobrze ukręcił ten utwór. Naprawdę dobrze siedzi ten utwór i jest w tym gatunku. Dobrze to brzmi. Zdolne jest to dziecko. Chociaż wiadomo, że jestem najmniej obiektywna, bo jestem jego mamą. Myślę, że to fajnie brzmi – powiedziała Edyta Górniak.

Piosenkarka ma jednak pewne zastrzeżenia do piosenki syna, w której padło stanowczo za dużo wulgaryzmów.

– Tyle, co tam jest przekleństw, to ja nie słyszałam przez całe jego życie. To było dla mnie trochę dziwne. Niby w muzyce miękko to wchodzi, ale do mnie się nigdy tak nie odezwał. Nawet jak czasami tak porządnie się sprzeczaliśmy, to on nigdy nie powiedziałby takiego słowa. Wiadomo, że jak się powie pewne słowa, to już się ich nie wycofa. Więc on nigdy nie przekroczył tej granicy. Ja kiedyś przekroczyłam, to powiedział, że „pięknie” na niego mówię. Ale jestem zaskoczona, że on tego języka użył w sposób wyrafinowany. Ja nie lubię przekleństw, ok. Mnie się to nie do końca podoba. Natomiast akceptuję to, bo rozumiem, że taki jest język hip-hopu – dodała gwiazda.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Odszedł nagle w wieku 44 lat

Zobacz również: Rzecznik polskiego MSZ Łukasz Jasina odleciał: „Jesteśmy tutaj sługami narodu ukraińskiego”

Zobacz również: Trener polskiej reprezentacji: To był wyjątkowy moment. Całe moje życie przeleciało mi przed oczami

źródło: onet.pl, YouTube.com

(Visited 490 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj