Adam Niedzielski pochwalił się główną nagrodą „Wizjonerów Zdrowia 2022″. Minister zdrowia otrzymał podziękowania za dbałość o jakość w ochronie zdrowia, a także promowanie działań i zachowań prozdrowotnych. Internauci nie wytrzymali i opublikowali mnóstwo komentarzy pod jego adresem.

Wspomniany tytuł jest przyznawany przez tygodnik „Wprost”. Tym razem otrzymał go minister Adam Niedzielski, który został doceniony „za dbałość o jakość w ochronie zdrowia oraz promowanie działań i zachowań prozdrowotnych”.

Adam Niedzielski w czasie odbierania nagrody wyznał, że polski system opieki zdrowotnej jest wydolny i może przyjąć chorych oraz rannych pacjentów z Ukrainy.

– Będziemy wydatkowali więcej z tytułu opieki, jeżeli Ukraińcy wejdą w nasz system zdrowotny, niż kosztował nas Covid-19 – podkreślił minister zdrowia.

Przyznanie nagrody ministrowi Niedzielskiemu zostało ostro skomentowane przez internautów, ale także polityków.

– Pierwszy kwietnia dopiero jutro, a wczoraj minister Niedzielski dostał nagrodę ‚Wizjonera Zdrowia’. Można byłoby to uznać za prima aprilis, gdyby nie śmierć dziesiątek tysięcy ludzi na skutek zaniedbań rządu w walce z Covid-19. Ktoś, kto to wymyślił, powinien spalić się ze wstydu – powiedział Borys Budka, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Przeczytaj również:  Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN? Zapadła decyzja

– Za najbardziej nadmiarową liczbę zgonów z powodu pandemii w całej UE teraz nagrody dają? – napisał Bezczelny Lewak.

źródło: Twitter.com

(Visited 292 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj