Znany chirurg plastyczny Krzysztof Gojdź od kilku lat mieszka i pracuje w Miami. Znany jest ze swojego ciętego języka i komentarzy, które odnosi również do tematów politycznych. Tym razem zaapelował do młodych Polaków, by ci czym prędzej uciekali za granicę z Polski.

— To nie jest kraj dla Was! Nie traćcie czasu — ostrzegł chirurg plastyczny. Lekarz opublikował nawet zdjęcie ze swojej kliniki na Florydzie i próbował nakłonić Polaków, by poszli za jego przykładem i wyjechali z kraju.

— Dziś budzę się przeszczęśliwy w swoim świecie, w moim Miami Beach na Florydzie — zaczął swój wywód Gojdź. Słońce, palmy, ocean… i uśmiech, mnóstwo uśmiechu. Świecie bez zawiści, prostactwa, opluwania i szczucia jednych na drugich. Świecie prawdziwej tolerancji, akceptacji i uśmiechniętych ludzi. Bo jedyną zawiść, jaką można doświadczyć, to tylko od „rodaków”. Nie mam słów, aby opisać, co dziś myślę o Polakach i o Polsce. Współczuję Wam żyć w takim kraju… Apeluję do młodych ambitnych ludzi: wyjeżdżajcie tam, gdzie będziecie mogli realizować i spełniać swoje ambicje i marzenia. Polska to nie jest kraj dla Was! Nie traćcie czasu. Zmieniajcie swoje życie — napisał Gojdź.

Zobacz również: Lech Wałęsa ubolewa nad polską demokracją: „Jestem z epoki, w której jest uczciwość i prawda”

Przeczytaj również:  Coolio nie żyje. Autor hitu "Gangsta's Paradise" miał 59 lat

— ŻYJCIE. PEŁNIĄ ŻYCIA. TERAZ. Nie czekajcie kolejne 5 lat na zmianę. Szkoda życia! — dodał na koniec lekarz-celebryta. Internauci w licznych komentarzach przyznali Krzysztofowi rację.

— Ma pan słuszność. Tam nic się nie zmienia na lepsze, tylko robi się coraz gorzej”, „Święta prawda. Żal mi tylko mojej rodziny, której przyszło żyć w tym zaścianku”, „Nie można było tego lepiej ująć. Jestem z Polski, ale nie czuję się Polakiem, dlatego wyjechałam. I nie żałuję… — czytamy w odpowiedziach pod wpisem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dziś budzę się przeszczęśliwy w swoim świecie, w moim Miami Beach na Florydzie. Słońce, palmy, ocean… i uśmiech, mnóstwo uśmiechu. Świecie bez zawiści, prostactwa, opluwania i szczucia jednych na drugich. Świecie prawdziwej tolerancji, akceptacji i uśmiechniętych ludzi. Bo jedyną zawiść jaką można doświadczyć to tylko od „rodaków”. Nie mam słów aby opisać co dziś myślę o Polakach i o Polsce. Współczuję Wam żyć w takim kraju… Apeluję do młodych ambitnych ludzi: wyjeżdżajcie tam gdzie będziecie mogli realizować i spełniać swoje ambicje i marzenia. Polska to nie jest kraj dla Was! Nie traćcie czasu. Zmieniajcie swoje życie. ŻYJCIE. PEŁNIĄ ŻYCIA. TERAZ. Nie czekajcie kolejne 5 lat na zmianę. Szkoda życia!

Post udostępniony przez Krzysztof Gojdź MD, PhD (@drchrisgojdz)

źródło: pudelek.pl

(Visited 517 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj