Poniekąd mogliśmy się przyzwyczaić do informacji, że raz na jakiś czas Zbigniewa Stonogę aresztowano. Tym razem jednak mężczyzna został zatrzymany przez holenderską policję.

Zbigniew Stonoga uciekł z Polski do Norwegii, najprawdopodobniej licząc na to, że podobnie jak w przypadku Rafała Gawła uda mu się otrzymać w tamtejszym państwie azyl.

Szybko okazało się jednak, że Stonoga nie ma co liczyć na to, że w Norwegii uda mu się wieść spokojne życie. Norweski Urząd ds. Cudzoziemców (UDI) stwierdził, że nie ma on prawa do ochrony prawnej w Norwegii ani prawa do legalnego pobytu w tym państwie.

Czytaj także: Studenci WUM: „Na liście wciąż są dwa nazwiska, które wstrząsną Polską”

Kontrowersyjny biznesmen postanowił więc uciec do kolejnego państwa, tym razem wybór padł na Królestwo Niderlandów. Wybór szybko okazał się błędny, ponieważ 7 stycznia Stonoga został aresztowany przez tamtejszą policję. Jak ustalił portal niezależna.pl, mężczyznę zatrzymano w miejscowości Dordrecht.

Czytaj także: 32-letnia lekarka trafiła do szpitala tuż po zaszczepieniu. Ma podejrzenie zapalenia mózgu

Przeczytaj również:  Niemcy zapytani o przyszłość Merkel. Pesymistyczne wyniki

Stonogę najprawdopodobniej zgubiła jego aktywność w mediach społecznościowych. To dzięki nim funkcjonariusze go namierzyli a następnie aresztowali.

Źródło: Niezależna

(Visited 371 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj