Yupitergrad

Wskocz w dres z trzema paskami, bo Yupitergrad już w przyszłym tygodniu ląduje na PC VR!

Yupitergrad – niezwykłe połączenie puzzle-platformera i akrobatycznej przygody w świecie Dieselpunku ląduje na VIVEPORT, Steam oraz Oculus Store już 27 sierpnia. Gra będzie w cenie 14.99 USD.

Używaj przyssawek aby przemieszczać się po stacji kosmicznej i pokonaj ponad 50 poziomów wypełnionych łamigłówkami. Niczym słowiański Tarzan wskocz na platformę VIVEPORT i dodaj grę do swojej listy życzeń, możesz to zrobić także na Steam.

Ci Słowianie nie mogą się doczekać!

Słowianie są znani ze swojej gościnności, często witają przybyszów chlebem i solą, ewentualnie cieplutkim kompotem. Poniżej kilka cytatów od znanych portali VR, które w kilku słowach zapowiadają projekt:

„Weź odrobinę radzieckiego retro-futuryzmu, dodaj do tego poruszanie się w stylu marvelowskiego Spider-Mana. Posyp powstałą mieszankę unikalnym stylem graficznym, tworzonym techniką cel-shadingu jak w Borderlands i voila – masz Yupitergrad, nadchodząca grę VR, która zapowiada się jako połączenie przygód, zagadek i ogromnej ilości okazji do doskonalenia autoironii.” ~ Road to VR


„Ta wspaniała nadchodząca gra VR jest tworzona przez polską firmę Gamedust i jeszcze w tym roku pojawi się na urządzeniach PC VR. Jest to w zasadzie Spider-Man VR… w kosmosie.” ~ Upload VR


W tym całym doświadczeniu czuć wyraźny komediowy podtekst, widać też bardzo ciekawy styl graficzny tworzony techniką cel-shadingu. ~ VR Focus

O Yupitergrad

To miał być zwykły dzień z życia słowiańskiego kosmonauty. Wyruszyłeś na misję, mając na sobie swój kosmiczny dres z trzema paskami jakości. Co mogło pójść nie tak, skoro byłeś tak dobrze przygotowany?

Twoim zadaniem było udanie się do bazy w atmosferze Jowisza, przetestowanie nowego urządzenia, rozpoczęcie eksperymentu w celu wyprodukowania paliwa i powrót do domu. Oczywiście, zgodnie z prawem Murphy’ego – nic nie wydarzyło się tak, jak zaplanowałeś.

Odkąd pamiętam, my Słowianie, mamy zawsze pod górkę. I tu nie mogło być inaczej. W każdym razie, uczyniło to nas silnymi, czyż nie?Ucałuj swoją babuszkę na pożegnanie i wskakuj do statku kosmicznego, by stać się galaktycznym Indianą Jonesem! Skacz na linkach pomiędzy industrialnymi platformami i korzystaj ze specjalnych wyskoczni. Poznaj perspektywę kosmicznego towarzysza i rozwiązuj niecodzienne zagadki. Wszystko to okraszone iście słowiańskim humorem.

Śmiało, nie bój się, generał Varnikov i komputer pokładowy o nazwie AIsha będą towarzyszyć Ci podczas całej podróży.

Główne cechy gry

  • Zawroty głowy? Mało prawdopodobne – za sprawą innowacyjnego designu.
  • Ponad 50 wypchanych po brzegi etapów – eksploruj ku chwale ojczyzny!
  • Indiana Jones byłby dumny, widząc jak korzystasz z linek oraz boosterów.
  • Wykonuj szalone sztuczki na platformach.
  • Zagadki i łamigłówki środowiskowe.
  • Klimat „Dieselpunku w kosmosie
  • Ciekawa fabuła pełna słowiańskiego humoru.
  • Oryginalna oprawa wizualna.
  • Ścieżka dźwiękowa stworzona przez uznanego kompozytora – Piotra Surmacza.

Yupitergrad, wykonując słowiański przykuc, zmierza na platformy VIVEPORT, Oculus Store, oraz Steam i pojawi się na wszystkich jednocześnie już 27 sierpnia 2020 roku. Tego samego dnia Yupitergrad będzie dostępny dla wszystkich subskrybentów Viveport Infinity.Gra będzie kosztowała 14.99 dolarów amerykańskich i będzie można w nią zagrać na sprzętach HTC Vive oraz Oculus Rift. Premiera wersji na PlayStation VR oraz Oculus Quest jest zaplanowana na późniejszy termin.

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these