David i Victoria Beckham to para o światowej sławie. Piłkarz i była członkini zespołu Spice Girls często dzielą się zdjęciami i relacjami ze swojego życia osobistego. Tym razem jednak mocno zaskoczyli swoich fanów. Nie wszystkim internautom opublikowane zdjęcie przypadło bowiem do gustu…

Victoria Beckham to prawdziwa gwiazda i ikona mody. Zawsze zadbana i elegancka, zachwyca na salonach. Członkini legendarnej grupy Spice Girls od lat ubiera się klasycznie i stawia na minimalizm.

Victoria Beckham ma ogromny dystans do siebie

Gwiazda przebywa aktualnie ze swoim mężem na wakacjach. David Beckham pokazał, jak jego żona potrafi cieszyć się, uczestnicząc w karaoke. Śpiewała wówczas wielki hit zespołu Spice Girls.

Victoria ma również profil na Tik Toku, który cieszy się ogromnym uznaniem internautów. Zdobył popularność dzięki filmowi, w którym w zabawny sposób się przedstawiła.

— Powiedz mi, że jesteś Posh, bez mówienia, że jesteś Posh — napisała na nagraniu.

Piłkarz David Beckham opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać ujęcie stopy Victorii. Następnie porównał ją do percebesa, czyli morskiego skorupiaka.

Przeczytaj również:  Niedzielski straszy kolejną falą i apeluje o szprycowanie! "Cały czas zagrożenie jest duże"

— Czy ktoś uważa, że stopy mojej żony wyglądają jak percebes? — napisał Beckham, zadając pytanie internautom. Większość z nich zgodziła się z jego oceną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niebezpieczny występ w amerykańskim „Mam Talent”. Zaskakujący finał [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiadomo, gdzie odbędzie się kolejna Eurowizja. Nie jest to Ukraina

źródło: wp.pl, Instagram

(Visited 221 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj