Czołowy rosyjski propagandysta Władimir Sołowiow na kolejnym wideo przemówił w emocjonalnych słowach do rosyjskich wojskowych. Zalecił, by ci w końcu zaczęli walczyć tak, jak ich „nauczono”.

Na słowa Sołowiowa zwróciła uwagę dziennikarka Julia Davis, która często komentuje występy polityków w rosyjskich mediach.

– Nastrój czołowego propagandysty Rosji, Władimira Sołowiowa, w tym klipie można podsumować jako „Hello darkness, my old friend” (, fragment tekstu piosenki ). Domaga się jakichś zwycięstw i narzeka, że ludzie uciekają z Rosji. Wzdycha też. Bardzo dużo – przekazała.

Przygnębiony Sołowiow

Julia Davis pokazała fragment nagrania, na którym Rosjanin jest wyraźnie przygnębiony.

– To jest niepokojące, naprawdę niepokojące. Po Charkowie nie było ani jednej operacji, która złagodziłaby to rozgoryczenie, nie było też żadnych zwróconych czy dodanych terytoriów. Cały Zachód zaczyna z nas kpić – podkreślił rosyjski propagandysta.

– Mam wielką prośbę do naszej armii: proszę, zacznijcie walczyć regulaminowo, tak jak potraficie, tak jak was nauczono. Zacznijmy ogłaszać nowo wyzwolone miejsca. Co jest do tego potrzebne? Zmobilizowano 300 tys. Ludzie mówią: ‚Chcę jechać, dajcie mi możliwość’. Azamat z Kaliningradu pisze: ‚Pomóż mi dostać się na wojnę’. Czegokolwiek potrzebuje armia, wystarczy powiedzieć. My, społeczeństwo obywatelskie, będziemy was wspierać, ale zacznijmy wyzwalać terytoria i wygrywać już teraz. To jest bardzo ważne i bardzo potrzebne – mówił.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Coraz droższe bagietki i croissanty. Piekarnie już nie wytrzymują

Przeczytaj również:  Mężczyzna tańczył na jadącej ciężarówce. Tak to się skończyło [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak Kadyrow reagował na przemówienie Putina. Wszystko się nagrało [WIDEO]

źródło: Twitter

(Visited 68 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj