propolski.pl: Sołowiow

„Walczcie, jak was nauczono”. Kremlowski propagandysta krytykuje rosyjską armię [WIDEO]

Czołowy rosyjski propagandysta Władimir Sołowiow na kolejnym wideo przemówił w emocjonalnych słowach do rosyjskich wojskowych. Zalecił, by ci w końcu zaczęli walczyć tak, jak ich „nauczono”.

Na słowa Sołowiowa zwróciła uwagę dziennikarka Julia Davis, która często komentuje występy polityków w rosyjskich mediach.

– Nastrój czołowego propagandysty Rosji, Władimira Sołowiowa, w tym klipie można podsumować jako „Hello darkness, my old friend” (, fragment tekstu piosenki ). Domaga się jakichś zwycięstw i narzeka, że ludzie uciekają z Rosji. Wzdycha też. Bardzo dużo – przekazała.

Przygnębiony Sołowiow

Julia Davis pokazała fragment nagrania, na którym Rosjanin jest wyraźnie przygnębiony.

– To jest niepokojące, naprawdę niepokojące. Po Charkowie nie było ani jednej operacji, która złagodziłaby to rozgoryczenie, nie było też żadnych zwróconych czy dodanych terytoriów. Cały Zachód zaczyna z nas kpić – podkreślił rosyjski propagandysta.

– Mam wielką prośbę do naszej armii: proszę, zacznijcie walczyć regulaminowo, tak jak potraficie, tak jak was nauczono. Zacznijmy ogłaszać nowo wyzwolone miejsca. Co jest do tego potrzebne? Zmobilizowano 300 tys. Ludzie mówią: 'Chcę jechać, dajcie mi możliwość’. Azamat z Kaliningradu pisze: 'Pomóż mi dostać się na wojnę’. Czegokolwiek potrzebuje armia, wystarczy powiedzieć. My, społeczeństwo obywatelskie, będziemy was wspierać, ale zacznijmy wyzwalać terytoria i wygrywać już teraz. To jest bardzo ważne i bardzo potrzebne – mówił.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Coraz droższe bagietki i croissanty. Piekarnie już nie wytrzymują

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak Kadyrow reagował na przemówienie Putina. Wszystko się nagrało [WIDEO]

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these