Media społecznościowe obiegło nagranie z kanału „Teens for Trump”, w którym nastolatek opowiada o olbrzymim zaangażowaniu kadry pedagogicznej w aktualne wydarzenia polityczne za Oceanem. Kilkunastominutowy materiał filmowy demaskuje rzeczywistość panującą w szkołach średnich w USA.

W USA trwa kampania wyborcza. Zażarta rywalizacja między Donaldem Trumpem, a Joe Bidenem, obecna dotychczas na amerykańskich ulicach, przeniosła się także do tamtejszych szkół średnich. O realiach panujących w placówkach oświatowych opowiedział nastolatek identyfikujący się z prawicowymi przekonaniami.

Według słów nastolatka, lewicowa agitacja zatacza coraz szersze kręgi, a manifestacja poglądów nauczycieli przyjmuje wymiar indoktrynacyjny. Uczeń twierdzi, że do nauczycieli należy zwracać się preferowanymi przez nich zaimkami, określającymi ich tożsamość płciową. Na szkolnych korytarzach i w salach lekcyjnych obecne są plakaty oraz flagi LGBT i ruchu Black Lives Matter.

— Dla tych co nie w angielski to Pani od biologii stawia na różnorodność w nauce. Różnorodność rasową i płciową. Bo to zawsze lepiej jak na studia pójdzie kobieta może być biała ale najlepiej czarna. I chłopak się dziwi, że jeszcze nie wprowadzili dodatkowych 70 płci — informuje jeden z oburzonych polskich internautów.

— A jedną z form zaimka którą nauczyciel czy uczeń może sobie zażyczyć jest Oni ? je ? ich ? Czyli naleciałość prosto z komunizmu. Towariszka Bioloszka. I jest poświecony czas na to, żeby nauczyć tumanów, że zanim się do kogoś odezwiesz musisz zapytać o zaimek, żeby nikogo nie urazić! — wyjaśnia.

— Temat na gegre (geografię – dop. red.) – Black Lives Matter – zmiany klimatu i sprawiedliwość rasowa XD — dodaje użytkownik serwisu Wykop.

— Nauczyciele na żywca łażą po szkole w koszulkach z BLM. Uczą ich, że bycie Tolerancyjnym/respktujacym to znaczy zgadzać się na wszystko. Mają pokoje chroniące od nienawiści bezpieczne dla każdego. Na koniec chłopak mówi, że on już woli nauczanie domowe — podaje internauta.

Przeczytaj również: Kandydat Demokratów Joe Biden w ostrych słowach o Polsce. Odpowiedziało mu MSZ

źródło: youtube

(Visited 7 662 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj