Szef Bayernu Monachium Oliver Kahn odniósł się do wypowiedzi Roberta Lewandowskiego, który czasie konferencji prasowej przekazał, że jego „historia z Bayernem dobiegła końca”.

Kapitan polskiej reprezentacji w towarzystwie trenera Czesława Michniewicza pojawił się na konferencji prasowej. W pewnej chwili skomentował ewentualny transfer z Bayernu Monachium.

– Na dziś pewne jest jedno: moja historia z Bayernem dobiegła końca. Nie wyobrażam sobie dalszej współpracy po tym, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach. Zdaję sobie sprawę, że transfer będzie najlepszym rozwiązaniem dla obu stron – powiedział Robert Lewandowski.

Polski napastnik dodał, że „do czasu zakończenia tej sprawy nie zamierza jej więcej komentować. Wierze w to, że Bayern nie zatrzyma mnie tylko dlatego, że może”.

To pierwszy raz, kiedy Lewandowski w tak zdecydowanych słowach wypowiedział się w kwestii swojego transferu i napiętej atmosfery między nim a władzami Bayernu.

Do słów Polaka szybko odniósł się szef Bayernu Oliver Kahn.

– Nie wiem, dlaczego wybrał tę drogę. Takie publiczne wypowiedzi niczego dobrego nie przynoszą. Był u nas dwa razy najlepszym piłkarzem świata. Myślę, że powinien wiedzieć, co mu dał nasze klub – stwierdził Kahn.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trzaskowski rozmawiał z von der Leyen, aby dokręcić śrubę Polsce. Teraz się tłumaczy i atakuje PiS

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zaskakujące oświadczenie majątkowe Pawła Kukiza: „Daję sobie radę, z głodu nie umieram”

źródło: Polsat News, propolski.pl

(Visited 187 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj