Nie milkną echa po niedoszłej „solówce” Marcina Najmana i redaktora Stanowskiego z Kanału Sportowego. Media społecznościowe na cały okres świąteczny zostały zalane memami i szyderczymi komentarzami nabijającymi się z nieudanego pojedynku.

Charakterystyczna niebieska kurtka Marcina Najmana stała się obiektem żartów internautów. Na jednym z kanałów postanowiono nawet przeprowadzić komputerową symulację walki, która się nie odbyła.

— Ale i tak najlepsi eksperci od sportu są na tym kanale… jeden nie skalany WF-em, drugi przypieprza z 1.6 promila w autobus, a trzeci nie daje rady wytrzymać by napić się po programie i występuje na bani. Elyta — napisał na Twitterze Marcin Najman.

Marcin, nie wiem, czy wiesz, ale sztuczna inteligencja przeanalizowała nasze parametry, życiorysy i rekordy i na tej bazie stworzono symulację naszej walki. Sprawę uważam za rozstrzygniętą (zdziwiło mnie to, że biłeś się z @BoniekZibi, ale nie oceniam…) — napisał w odpowiedzi dziennikarz Kanału Sportowego i adwersarz Najmana, Krzysztof Stanowski.

Przeczytaj również: Koszmarny błąd w Niemczech. Chodzi o szczepionkę na COVID-19, zareagował producent

źródło: Tysol

(Visited 863 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Rosjanin zaatakował wielbłąda. Zwierzę szybko się odpłaciło [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj