Sylwia Spurek podzieliła się ze swoimi fanami kolejnym podsumowaniem tygodnia w Europarlamencie. Eurodeputowana postawiła diagnozę, że za kryzys klimatyczny odpowiada hodowla zwierząt.

Spurek odwiedziła młodzież o lewicowych poglądach. Europosłanka pochwaliła aktywistki oraz aktywistów za determinację w walce o „równość”:

— Aktywiści i aktywistki z Polski, którzy zaangażowani są w walkę o równość, prawa zwierząt oraz walkę z katastrofą klimatyczną. To są ludzie, którym nie jest wszystko jedno. I jak widzicie, są pełni siły, optymizmu i determinacji — oceniła eurodeputowana.

— Środa w Brukseli to nadzwyczajna sesja Parlamentu Europejskiego, na której Frans Timmermans, wiceszef Komisji przedstawia swój Green Deal. Mój komentarz do tego planu już w weekend.

— Ale jak wiecie dla mnie kluczowe jest to, aby Komisja zaczęła dostrzegać, że jedną z najpoważniejszych przyczyn kryzysu jest hodowla zwierząt, która negatywnie wpływa na jakość powietrza, wody, gleby, ale również wpływa na jakość życia i zdrowie ludzi — przekonywała europosłanka.

Przeczytaj również: Jan Śpiewak przegrał. „Sąd uczynił mnie kryminalistą (…) Mamy sądy rodem z ustrojów autorytarnych”

dr. Sylwia Spurek – Parlament Europejski #18

▶️ Zapraszam na kolejne podsumowanie z minionego tygodnia ✌️ Tym razem w gronie moich gości i gościń,❤️ którym serdecznie dziękuję za odwiedziny🌼

Gepostet von Sylwia Spurek am Freitag, 13. Dezember 2019

źródło: Twitter

(Visited 1 236 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj