Aleksiej Spiridonow po raz kolejny w wulgarnych słowach obraził Polskę i Polaków. Rosyjski siatkarz pokazał wielkie chamstwo w mediach społecznościowych. Mecz Zenita Kazań ze Skrą Bełchatów był dla Spiridonowa doskonałą okazją do wyrażenia negatywnych emocji.

Okazuje się, że Spirydonow kojarzy język polski i upodobał sobie szczególnie jedno słowo „kur*a”, którego używa do obrażania naszych rodaków.

Nie tak dawno zaatakował siatkarza PGE Skry Bełachtów — Karola Kłosa. Przy okazji jednego z meczów z Zenitem Kazań pokazał mu środkowy palec i nazwał go „polską kur*ą”.

Zobacz również: Aktywistka „kolektywu” Stop Bzdurom tłumaczy, na czym polega faszyzm: „To jest k**wa trochę tak…” [WIDEO]

Rosjanin tym razem zamieścił „błyskotliwy” wpis skierowany do Polaków: — Polacy, pocałujcie Rosjan w dupę, kur*a.

Wobec tych słów nie mogli pozostać obojętni internauci, którzy odpłacili mu pięknym za nadobne.

Zobacz również: Zaskakujący sondaż: Partia Hołowni wyprzedza Prawo i Sprawiedliwość

Rosyjski siatkarz również w przeszłości nie szczędził mnóstwa wulgaryzmów wobec Polaków. Podczas mistrzostw świata w 2014 roku po zdobyciu punktów udawał, że strzela do polskiej publiczności używając karabinu maszynowego. Wtedy został ukarany przez międzynarodowe władze siatkarskie. Uwadze mediów nie uszedł również wpis, w którym nazwał Polaków „zgniłym narodem”.

źródło: niezalezna.pl

(Visited 2 336 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Niedzielski nie odpuszcza Polakom: "Naprawdę idealny moment, żeby przyjąć szczepienie"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj