Rosyjski biznesmen Alex Konanykhin ogłosił, że oferuje hojną nagrodę dla tych, którzy „złapią” Władimira Putina.

– Obiecuję zapłacić 1 000 000 dolarów oficerowi/oficerom, który/którzy, wypełniając swój konstytucyjny obowiązek, aresztuje/aresztują Putina jako zbrodniarza wojennego w świetle rosyjskiego i międzynarodowego prawa – pisze rosyjski biznesmen Alex Konanykhin.

Alex Konanykhin jest dyrektorem generalnym TransparentBusiness. Jak donosi Jerusalem Post, w 1992 roku filmy Konanykhina były warte nawet 300 mln dolarów.

– Był nawet członkiem pierwszej delegacji do Waszyngtonu ówczesnego prezydenta Rosji Borysa Jelcyna – przekazano.

Niedługo potem rosyjskie władze oskarżyły go o zdefraudowanie 8 mln dolarów z Rosyjskiego Banku Giełdowego w Moskwie. Ostatecznie Konanykhin wyemigrował do USA i konsekwentnie potępia działania Władimira Putina.

Dzięki serwisowi LinkedIn opublikował wpis, w którym zaoferował rosyjskim służbom wysoką nagrodę za aresztowanie polityka.

– Putin nie jest prezydentem Rosji, ponieważ doszedł do władzy w wyniku specjalnej operacji wysadzania budynków mieszkalnych w Rosji, a następnie naruszył Konstytucję, likwidując wolne wybory i mordując swoich przeciwników. Jako etniczny Rosjanin i obywatel rosyjski uważam za swój moralny obowiązek wspieranie denazyfikacji Rosji. Będę nadal pomagał Ukrainie w jej heroicznych wysiłkach, by oprzeć się naporowi putinowskiej hordy – obwieścił biznesmen.

Przeczytaj również:  Chciał dać królowi Karolowi "żółwika". Zobacz, jak zareagował monarcha [WIDEO]

Zobacz również: Śniady mężczyzna zaapelował do prezydenta Rosji: „Putin ch*ju oddaj Ukrainę” [WIDEO]

Zobacz również: Putin jest poważnie chory? Pelosi: „Spotkałam się z kilkoma głowami państw, które spotkały się z nim”

źródło: Twitter.com

(Visited 749 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj