Spiker amerykańskiej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi poinformowała, że krążą plotki o rzekomej chorobie prezydenta Rosji. Przyznała, że od niektórych dowódców dowiedziała się, że Władimir Putin ma zmagać się z jakąś poważną chorobą.

Pelosi w programie MSNBC wyznała, że w Białym Domu nie brakuje sugestii o złym stanie zdrowia przywódcy Rosji. Jedna z wersji mówi o tym, że Putin zmaga się z nowotworem. Inni są zdania, że dolegają mu powikłania po przebyciu koronawirusa, chociażby mgła covidowa.

– Spotkałam się z kilkoma głowami państw, które spotkały się z nim i oni po prostu traktują to zło, które za nim stoi, jako coś, z czym musimy sobie poradzić. Nie stawiają diagnozy stanu jego zdrowia. Niektórzy mówią, że Putin ma raka, a inni, że cierpi z powodu mgły covidowej. Inni uważają go po prostu za wściekłego tyrana. Ale cokolwiek to jest, naród ukraiński płaci za to cenę – powiedziała Pelosi.

Ponadto senator Marco Rubio, wiceprzewodniczący senackiej komisji ds. wywiadu, podważył sprawność umysłową Putina. W jego ocenie 70-letni polityk „wydaje się mieć jakieś problemy psychiczne”.

– Chciałbym móc podzielić się czymś więcej, ale na razie mogę powiedzieć, że dla wielu jest oczywiste, że coś jest nie tak z Putinem. Zawsze był zabójcą, ale teraz jego problem jest inny i znaczący. Błędem byłoby zakładać, że Putin zareagowałby tak samo, jak 5 lat temu – podkreślił Rubio.

Zobacz również: Ratownik medyczny: Ukraińskie dzieci i kobiety to 20%. Reszta to mężczyźni niewiadomego pochodzenia

Zobacz również: Śniady mężczyzna zaapelował do prezydenta Rosji: „Putin ch*ju oddaj Ukrainę” [WIDEO]

źródło: Twitter.com

(Visited 1 399 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj