W rosyjskiej stacji telewizyjnej Rossija 1 miała miejsce dyskusja w kwestii ataku Rosji na Stany Zjednoczone.

Rosyjski resort obrony przekazał informację o testach nowych pocisków balistycznych Sarmat, jakie przeprowadziła armia rosyjska. Wojsko wystrzeliło pocisk z obwodu archangielskiego na północy Rosji. Trafił on na Kamczatkę.

Rosyjski prezydent nie ukrywał swojego niezadowolenia wynikiem testów.

– Ta naprawdę wyjątkowa broń wzmocni potencjał bojowy naszych sił zbrojnych, niezawodnie zapewni bezpieczeństwo Rosji przed zagrożeniami zewnętrznymi i sprawi, że ci, którzy w ogniu agresywnej retoryki próbują zagrozić naszemu krajowi, zastanowią się dwa razy powiedział Władimir Putin.

Widzowie telewizji rosyjskiej usłyszeli wiele rozważań na temat potencjalnego ataku rakietowego na Stany Zjednoczone.

– Amerykanie nie mają tego rodzaju rakiet i nigdy ich nie mieli. Mamy tylko jeden cel. To terytorium lądowe Stanów Zjednoczonych — dodał rosyjski prezydent.

Gość programu posłużył się przykładem Nowego Jorku mówiąc, że atak przy pomocy pocisku pozwala na całkowite zniszczenie miast wroga.

– To dobre miasto, ale całkowicie by zniknęło. Dzięki jednej rakiecie. Ameryka zawsze bała się naszych rakiet — mówił rosyjski ekspert. Zdaniem rosyjskich mediów Sarmat to pocisk balistyczny o największym zasięgu na świecie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niemiecka prasa wprost: Niemcy zrobiły z siebie pośmiewisko

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mike Tyson pobił mężczyznę w samolocie. Nagranie błyskawicznie obiegło sieć [WIDEO]

źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 397 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj