Maria Lasickiene to mistrzyni świata w skoku w wzwyż. Zawodniczka wyjaśniła, dlaczego nie zamierza skorzystać ze szczepienia przeciwko koronawirusowi.

Rosjanka ma poważne obawy co do wpływu szczepionki na jej organizm. Podczas rozmowy z agencją TASS zawodniczka przyznała, że nie zamierza skorzystać ze szczepionki.

Szczepionka mnie niepokoi, bo może wpłynąć na mój organizm i moją formę. Wstrzymam się, dopóki nie jest obowiązkowa — powiedziała rosyjska mistrzyni.

Czytaj także: Wyciekł niewyemitowany program TVN24. Olbrychski szkalował w nim Polaków

Jeszcze nie usłyszałam żadnych oficjalnych opinii z agencji dopingowych, że szczepionki są dozwolone. Ogólnie, z własnej woli nie zamierzam się zaszczepić. Nie namawiam nikogo do tego samego, to tylko moja osobista opinia. Jestem sportowcem i na moją formę może wpłynąć nawet kichnięcie, a tym bardziej zastrzyk — oceniła Lasickiene.

Czytaj także: Norwegia: 23 osoby zmarły po przyjęciu szczepionki. „Niepożądane reakcje po przyjęciu preparatu”

Rosyjscy sportowcy obawiają się, że w szczepionkach mogą być zawarte substancje, które w efekcie będą mogły oznaczać dla nich dyskwalifikację w zawodach.

Źródło: NCzas!

(Visited 620 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Janda żali na sytuację teatrów: "Obostrzenia wprowadzono zbyt pochopnie. Tak wyrzuca się naszą pracę w błoto"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here