propolski.pl: Rosjanie uciekli na widok drona

Rosjanie na widok drona wpadli w panikę. Uciekając zostawili żołnierzy [WIDEO]

Sieć obiegło nagranie, które zarejestrowano na Ukrainie. Widać na nim, jak Rosjanie stoją w lesie, a kiedy orientują się, że kamera ich nagrywa, uciekają w popłochu. W czasie ucieczki część żołnierzy wypadła z auta i nikt na nich nie zaczekał.

Rosyjska napaść na Ukrainę rozpoczęła się 24 lutego i jak dotąd nie przebiega do końca zgodnie z planem Władimira Putina. Rosjanie niespodziewanie spotkali się z niezwykłą determinacją i wolą walki ze strony Ukraińców.

W mediach nie brakuje doniesień o fatalnym przygotowaniu rosyjskich żołnierzy oraz ich niskich moralach.

W mediach pojawiło się śmieszne nagranie, które potwierdziło powyższe. Na filmiku zarejestrowanym z pomocą drona widać, jak Rosjanie stoją w lesie i najprawdopodobniej mają przerwę.

W pewnej chwili wojskowi zorientowali się, że obserwuje ich oko kamery. Szybko wpadli w panikę, wierząc, że za chwilę może dojść do ataku na ich pozycję. Zaczęli więc uciekać, nie patrząc na to, że z ciężarówek wypadają żołnierze.

Całą sytuację skomentował analityk Jarosław Wolski, który udostępnił całe nagranie.

– No Man Left Behind [Nikogo nie zostawiamy w tyle – przyp. red.] po rusku. Czyli paniczna ucieczka przed spodziewanym ostrzałem artylerii (wykryli drona) i przy okazji zostawianie własnych żołnierzy – napisał Wolski.

Zobacz również: Dobromir Sośnierz kontra posłanka Lewicy: „W jedną wizytę w toalecie pani sobie to ogarnie” [WIDEO]

Zobacz również: Łukasz Warzecha o planie Morawieckiego: „Znów robimy za największych frajerów”

źródło: o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these