propolski.pl: Dziwne zachowanie prezydenta Rosji

Putin próbował uspokoić Rosjan. Internauci dostrzegli dziwne zachowanie prezydenta [WIDEO]

Media obiegło nagranie, na którym internauci dostrzegli dziwne zachowanie Władimira Putina. Prezydent Rosji z pewnością nie spodziewał się tak ogromnego oporu ze strony Ukraińców, którzy dzielnie walczą o swoją niepodległość.

Ponadto polityk zaczyna prawdopodobnie odczuwać konsekwencje globalnych sankcji nałożonych na Rosję przez Zachód. W programie rosyjskiej telewizji Putin usiłował przekonać Rosjan, że nie zamierza wprowadzać stanu wojennego. Mowa ciała polityka szybko przykuła uwagę internautów.

Ekonomiczni eksperci nie mają złudzeń — sankcje przyczynią się do głębokich zmian w gospodarce Rosji.

W popularnym programie z kobietami z personelu latającego rosyjskich linii lotniczych prezydent próbował uspokoić obywateli. Jego zachowanie nie wskazywało jednak na to, by sam był spokojny.

– Stan wojenny wprowadza się w kraju zgodnie z prawem dekretem prezydenckim, a w przypadku agresji zewnętrznej, w tym w określonych rejonach działań bojowych, musi on być potwierdzony decyzją Rady Federacji. My nie mamy takiej sytuacji i mam nadzieję, że nie będziemy mieć – stwierdził Putin.

– Stan nadzwyczajny wprowadzany jest również dekretem i decyzją Rady Federacji w przypadku wystąpienia zagrożeń wewnętrznych na dużą skalę. Inny tryb – stan wyjątkowy – jest wprowadzany w regionach lub w całym kraju w przypadku katastrof spowodowanych przez człowieka, klęsk żywiołowych itd – dodał prezydent Rosji.

– Wiele z tego, co się teraz dzieje, co teraz widzimy, z czym stykamy się, to bez dwóch zdań, sposoby na prowadzenie walki z Rosją. Tak przy okazji, te sankcje, które są nakładane, są podobne do wypowiedzenia wojny – ocenił polityk.

Internauci dostrzegli w zachowaniu przywódcy Rosji coś zastanawiającego. Jego mowa ciała nie przemawiała za tym, by był mocno pewny siebie.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski przewiduje rewolucję w Rosji: „Wielki bunt ludzi” [WIDEO]

Zobacz również: Putin: Sankcje wobec Rosji są jak wypowiedzenie nam wojny

źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these