Główny Zarząd Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy udostępnił kolejną przejętą rozmowę rosyjskiego żołnierza z żoną. Wojskowy wspomniał o dacie 10 maja, kiedy to żołnierze mają „zrównać wszystko z ziemią”, o ile nie uda im się zdobyć wyznaczonego celu.

Ukraiński wywiad często publikuje fragmenty rozmów rosyjskich żołnierzy. Przemawiają one za wyjątkowo niskimi moralami wśród szeregowych oraz dowódców. Rosji nie udaje się ostatnio osiągnąć sukcesów, a żołnierze koncentrują się na walkach na wschodzie Ukrainy.

Główny Zarząd Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy opublikował fragment rozmowy rosyjskiego żołnierza z jego partnerką. Rosjanin nie jest zadowolony z obecnej sytuacji i mówi, że „Władimir Putin powiedział, że jeśli rosyjskie wojska do 10 maja nie osiągną wyznaczonego celu, to mają zrównać wszystko z ziemią”.

Potwierdził tym samym doniesienia wywiadu o tym, że Władimir Putin pragnie świętować Dzień Zwycięstwa, który obchodzony jest w Rosji 9 maja.

Opublikowana rozmowa potwierdza, że Rosjanie przyjęli taktykę wyniszczenia na Ukrainie.

– Ta rozmowa potwierdza, że Federacja Rosyjska celowo przeszła do taktyki niszczenia ukraińskich miast i zbrodni przeciwko ludności cywilnej po bezpośrednim kierunkiem najwyższego wojskowego przywództwa politycznego kraju – czytamy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brytyjczycy tęsknią za maskami? Walczą o przywrócenie niektórych restrykcji

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brytyjski wywiad ostrzega. Oto nowe cele armii Putina

źródło: YouTube.com

(Visited 394 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj