propolski.pl: Pracownica wyrzuciła klienta

Pracownica McDonald’s wyrzuciła klienta z drive-thru. Internauci przyznali jej rację [WIDEO]

Sieć obiegło nagranie z pracownicą MCDonald’s, która postanowiła wyrzucić spod drive-thru niepokornego klienta. Jak się okazuje, mężczyzna chciał złożyć reklamację z powodu napoju.

Sprzedawczyni nie zamierzała się na to zgodzić i kazała mu odjechać z miejsca. Mężczyźnie wydawało się, że po opublikowaniu nagrania wyleje się na nią fala hejtu, stało się jednak zupełnie inaczej.

Użytkownik TikToka o pseudonimie „ghettogaragebuilds” pokazał wideo, jednak szybko je usunął z racji rosnącej liczby nieprzychylnych komentarzy.

Internauci stanęli po stronie pracownicy, a wideo obejrzało ponad 6 mln użytkowników.

Mężczyzna podszedł pod okienko drive-thru, by złożyć reklamację. Powiedział, że napój, który kupił miał „za mało aromatu”. Pracownicy szybko puściły nerwy, ponieważ ten klient nie pierwszy raz rościł sobie pretensje w kwestii zakupionych produktów.

W reakcji na żądania mężczyzny, seniorka uniosła się i powiedziała stanowczo, że ma odjechać.

– Za każdym razem, gdy przygotowujemy pański napój, jest on według pana niewłaściwy. Nie byliśmy w stanie zadowolić pana za pierwszym razem i już nie próbujemy, więc proszę wynosić się z mojego drive-thru – powiedziała pracownica McDonald’s.

Internauci stanęli za nią murem, podkreślając w komentarzach, że mężczyzna zachował się paskudnie.

– „McDonald’s, kochamy tę panią! Dajcie jej podwyżkę i awans. Klienci nie mają prawa znęcać się nad pracownikami”, „Już ją lubię! Ludzie, przestańcie być męczący, to tylko fast food”, „Jezu, ile ona musi mieć cierpliwości. Brawa dla tej pani, bo poradziła sobie z tym świetnie” – napisano w komentarzach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koszalin: Mężczyzna poczuł odór wydobywający się z samochodu. Dokonał makabrycznego odkrycia

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Cofasz, czy nie, bo będziemy stali do wieczora”. Szamotanina na wąskiej jezdni. Kto komu ustąpił? [WIDEO]

@savingmamasita #duet with @memes_pft_show #fyp #viral #reaction #mcdonalds #drivethru ♬ original sound – MEMES_PFT_SHOW

źródło: TikTok

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these