Pippa Middleton to siostra księżnej Kate, która właśnie po raz trzeci urodziła dziecko. O szczegółach donoszą brytyjskie media. Jesteście ciekawi, jakiej płci jest noworodek?

O ciąży Pippy Middleton media dowiedziały się w czasie jubileuszu królowej Elżbiety II. W 2017 roku. Pippa wyszła za mąż za Jamesa Matthewsa, który jest biznesmenem.

39-latka jest już mamą 4-letniego Arthura, a także rocznej Grace. Kilka tygodni temu urodziła kolejną córeczkę, której imienia jeszcze nie poznaliśmy.

Kim jest Pippa Middleton?

Siostra Kate Middleton brała niedawno udział w koncercie z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Wtedy została sfotografowana przez dziennikarzy w pięknej, zielonej sukni, w której widać było ciążowy brzuch. Wtedy wszystko stało się jasne.

Pippa Middleton razem ze swoją siostrą Kate wiele lat pracowała w rodzinnej firmie. Zajmowała się ona produkcją dekoracji na dziecięce przyjęcia. Mąż Pippy — James Matthews jest zawodowym kierowcą wyścigowym, który zarządza funduszem hedgingowym.

Pippa pracowała także w firmie PR, która zajmowała się promowaniem produktów luksusowych. Ponadto była dziennikarką i redaktorką naczelną magazynu „Vanity Fair”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wałęsa nie może uwierzyć w swoją emeryturę: „Co to jest na apetyt byłego prezydenta?”

Przeczytaj również:  Tak Armenia odmówiła Putinowi. Rzucił wściekle długopisem [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niemcy odpowiadają za Wołyń? Bosak zaatakował Morawieckiego: „Przestańcie hańbić Polskę!”

źródło: YouTube, pomponik.pl

(Visited 125 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj