Od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę wiele mówi się o dziwnym zachowaniu Władimira Putina. Nie dość, że polityk ma być poważnie chory, to jeszcze bardzo obawia się zamachu na swoje życie.

Rosyjski prezydent po wylądowaniu na lotnisku w Uzbekistanie zachowywał się w nietypowy sposób. Nie podał nikomu ręki na przywitanie ani nie przyjął kwiatów.

Media społecznościowe obiegło nagranie, na którym widać, jak rosyjski przywódca został przywitany przez przedstawicieli władz państwowych. Internauci po zobaczeniu filmiku nie szczędzili krytycznych uwag pod adresem polityka. „Tchórz” – czytamy w jednym z komentarzy.

Dziwaczne zachowanie Putina

Coraz więcej osób podejrzewa, że Władimir Putin nie panuje nad swoimi lękami, które pogłębiają się od czasu wojny. Jest prawdopodobne, że prezydent Rosji nosi na co dzień kamizelkę kuloodporną.

Niepokój Putina przybiera na sile z miesiąca na miesiąc. Potwierdza to poniższe nagranie z lotniska w Samarkandzie. Putin nie podał nikomu ręki i zachowywał bezpieczny dystans. Następnie pośpiesznie wsiadł do limuzyny i odjechał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Milionerzy. Wściekł się po pytaniu z 5 tys. zł. „Nienawidzę”

Przeczytaj również:  „Od rana wydzwania do mnie Karol III...”. Sikorski śmieje się z prezydenta Dudy

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Semeniuk o „egzaminie” rządu Polski w „nowej rzeczywistości ekonomicznej” [+WIDEO]

źródło: o2.pl / Twitter

(Visited 224 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj